23. spotkanie Geek Girls Carrots Białystok

18-02-2015, 14:39

20 lutego (w piątek) o godz. 18.00 odbędzie się 23. spotkanie społeczności Geek Girls Carrots Białystok. Tym razem gośćmi Karotek będzie dwoje wyjątkowych specjalistów w dziedzinie e-marketingu i e-biznesu: Dorota Zimnoch, specjalistka pracująca dla międzynarodowych korporacji w Londynie, oraz Łukasz Borak, Head of Digital w Peugeot Polska.

23. spotkanie Geek Girls Carrots Białystok

Miejsce: Kawiarnio-Księgarnia Spółdzielnia, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 8/1, Białystok

Wstęp wolny po rejestracji na: ggcbialystok23.evenea.pl

Wydarzenie na Facebooku: www.facebook.com/events/729531997160456

 

Agenda:

18:00    Powitanie – Katarzyna Stempniak, GGC Białystok

18:15    "Skok na bank" - Dorota Zimnoch, specjalistka e-marketingu i e-biznesu, opowie o swoich międzynarodowych doświadczeniach zawodowych 

18:45    "Jeśli boisz się wilków, nie wchodź do lasu" - Łukasz Borak, Head of Digital w Peugeot Polska, o kilku książkach i paru postaciach, które go inspirują w pracy i życiu.

19:20    Networking / Afterparty

 

Prelegenci:

Dorota Zimnoch - specjalistka ds. marketingu międzynarodowego i e-biznesu, ze szczególnym uwzględnieniem branży finansowej. Karierę zawodową rozpoczęła od Programu Kadry Menadżerskiej Citibanku. Z czasem powierzono jej stanowisko Szefa Bankowości Internetowej dla regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, co wiązało się z przeprowadzką do Londynu.

W 2008 roku podjęła kolejne wyzwanie, dołączając do kadry kierowniczej Alico. Firma ta została później przejęta przez MetLife, wiodącego światowego ubezpieczyciela, gdzie Dorota zarządzała marką i marketingiem MetLife w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Od 2014 roku prowadzi własną firmę - ZING Business Consulting oferująca usługi w zakresie budowania i wdrażania międzynarodowych strategii biznesowych i marketingowych.

Jest prezesem Polish City Clubu zrzeszającego polskich profesjonalistów, którzy promują i wspierają dobry wizerunek Polski w Wielkiej Brytanii. Za jej zaangażowanie w prace społeczną na rzecz Polonii za granicą w 2014 roku została odznaczona przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego Złotym Krzyżem Zasług.

Dorota Zimnoch jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej i Akademii Ekonomicznej w Budapeszcie. W 2008 roku ukończyła studia doktoranckie na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Łukasz Borak - Head of Digital Peugeot Polska. Rocznik 1981, absolwent Akademii Leona Koźmińskiego. Od 10 lat zajmuje się komunikacją w nowych mediach, pracując zarówno po stronie agencji, jak i klienta.

 

Wszyscy, którzy kochają nowe technologie, nowe media i nowe, inspirujące znajomości - obecność obowiązkowa!

 


Geek Girls Carrots - o co chodzi?

Geek Girls Carrots to ogólnopolska społeczność kobiet kochających nowe technologie. Tworzą ją programistki, graficzki, project managerki, startuperki, właścicielki firm, blogerki, specjalistki od użyteczności, mediów społecznościowych, komunikacji w internecie, SEO i SEM, a także studentki kierunków związanych z IT – ale nie tylko!

Misją GGC jest promowanie pozytywnych wzorców kobiet, które odnoszą sukcesy w branży IT. Odbywające się co miesiąc spotkania są okazją, aby porozmawiać, opowiedzieć o swoich projektach, wymienić się wiedzą, doświadczeniem, pomysłami. GGC organizują także szkolenia i warsztaty.

Idea Geek Girls Carrots, zainicjowana przez Kamilę Sidor w Warszawie w 2011 r., zainspirowała dziewczyny w całej Polsce. Obecnie spotkania odbywają się już w 14 polskich miastach oraz w Berlinie, Londynie, Seattle, Nowym Jorku.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag spotkaniatag GGCtag Geek Girls Carrotstag Białystok
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy