2 Nokie Lumia do zgarnięcia podczas TechCamp #3

PATRONAT MEDIALNY 06-03-2012, 17:11

To kolejny powód, by wiosenny wieczór 14 marca zarezerwować na krakowski barcamp. Każdy z uczestników trzeciego odcinka Techcampu "Wszystko o Mobile" dostanie szansę na wygraną jednej z dwóch Nokii Lumia. Dowiedz się, jak zostać właścicielem najgorętszego smartfona sezonu!

Najważniejsze to dokonać bezpłatnej rezerwacji na wydarzenie poprzez formularz na stronie www.techcamp3.evenea.pl, a potem zjawić się na technologicznej uczcie w LizardKingu. Potem potrzebne będzie kreatywne myślenie, wyczucie rynku i doskonałe poruszanie się po zakamarkach nowych technologii. Każdy z uczestników TechCamp #3 dostanie czas do 13 kwietnia na stworzenie nowatorskiej aplikacji na Windows Phone. Po tej dacie jury konkursu wybierze dwóch autorów programów, do których powędrują nagrody w postaci Nokii Lumia.

Ale to nie wszystkie atrakcje, jakie przygotowali dla uczestników organizatorzy. Warto przypomnieć, że 14 marca na techcampowej scenie pojawi się ewangelista Microsoftu – Bartłomiej Zass, Michał Zając z Compendium Centrum Edukacyjne oraz Anna Godek-Biniasz w barwach iPlacement. W oparach wiedzy i doświadczenia rozpocznie się dyskusja pomiędzy ekspertami i pasjonatami rozwiązań mobilnych wokół tematu przyszłości Windows Phone.

Stałym bywalcom technologicznych spotkań nie trzeba przypominać, że każdy barcamp syci nie tylko umysł, ale i zmysły. 14 marca staropolskim zwyczajem organizatorzy rozdzielą wśród gości pizzę, a najaktywniejsi dostaną w nagrodę darmowe piwo. Chyba nie trzeba dłużej zachęcać?! Gorących wieści o wydarzeniu szukajcie na stronie www.techcamp.pl oraz www.facebook.com/techcamppl.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy