Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

14 warta ponad 2 tysiące

27-01-2006, 12:15

Wylicytowany na aukcji XIV. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy niski, symboliczny numer 14 w sieci Gadu Gadu został przekazany zwycięzcy licytacji za kwotę 2025 PLN.

Nowy właściciel 14-tki, Krzysztof Chodor, mieszka w Długołęce i jest przedsiębiorcą. Niski numer zamierza wykorzystać jako promocję swojego biznesu:

Numerek 14 wykorzystam m.in. w firmie. Będzie służył do kontaktów z klientami. Kto wie, może za rok, jeśli będzie podobna aukcja, ponownie wystartuję do numeru 15? - planuje Krzysztof.

Gadu-Gadu było oficjalnym komunikatorem internetowym WOŚP. Sztab Orkiestry otrzymał łatwy do zapamiętania i symboliczny numer 1414. Za jego pomocą utrzymywany był kontakt z telewidzami w dniu trwania finału. Ponadto wszystkie sztaby WOŚP komunikowały się pomiędzy sobą oraz z centralą za pośrednictwem Gadu-Gadu.

Jesteśmy zachwyceni efektem wsparcia Finału przez GG -- mówi Krzysztof Dobies z Fundacji WOŚP. Aukcja, to nie jedyna forma pomocy, którą zaoferowało Gadu-Gadu. W czasie orkiestrowego grania, w komunikatorze można było oglądać bannery promujące WOŚP. Oprócz tego, na pamiątkę Jurek Owsiak otrzymał specjalny certyfikat potwierdzający przekazanie numeru 14 na aukcję.

Następny artykuł » zamknij

Stop Badware!