Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

128 GB pamięci iPadzie? Lepsze to, niż nowy design

28-01-2013, 08:58

Parametry techniczne ważniejsze od wyglądu?

Wszystko wskazuje na to, że Apple zdecyduje się na udostępnienie kolejnej wersji iPada z wyświetlaczem Retina, który będzie różnił się od poprzednika wyłącznie ilością wbudowanej pamięci - donosi 9To5Mac.

iPad

Fot. Yutaka Tsutano

128 GB na pliki

Ostatnio szybko przybywa plotek na temat nowego iPada. Biorąc pod uwagę, że Apple stosunkowo niedawno zaprezentowało swój tablet w wersji mini, trudno jednak oczekiwać, by na horyzoncie było jeszcze jedno zupełnie inne urządzenie tego typu. Nie oznacza to jednak zupełnego braku nowości.

Według źródeł 9To5Mac Apple może po prostu udostępnić bardziej zaawansowaną wersję iPada, która wyposażona byłaby aż w 128 GB pamięci na pliki. Urządzenie oczywiście wykorzystywałoby znany do tej pory design iPada 2 (lub nowego iPada) i dostępne byłoby w dwóch wersjach kolorystycznych.

Potrzebujemy nowego wyglądu?

Sonda
Podoba Ci się wygląd iPada?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Apple zwykle nie stara się eksponować parametrów swoich urządzeń, skupiając się raczej na ich eleganckim wyglądzie. Nie ma jednak co ukrywać, że dla wielu najważniejszą informacją jest, ile filmów lub muzyki zmieści się na urządzeniu, niż z czego będzie wykonana obudowa tabletu.

Już teraz kupić można iPady w wersjach: "Dobra" (16 GB), "Lepsza" (32 GB) i "Najlepsza" (64 GB). Tablet ze 128 GB na pliki oznaczony ma być jako "Ultimate", a niewykluczone, że znajdziemy w nim również inne nowości. Osoby, które mimo wszystko nie przepadają za obecnym wyglądem tabletów firmy Apple, będą musiały poczekać do lata - wtedy prawdopodobnie udostępniony zostanie sprzęt z nowym designem. Zawsze można też kupić urządzenie z Androidem...


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              

Źródło: 9To5Mac