Zrobię to dzisiaj!

ARTYKUŁ PROMOCYJNY 30-09-2010, 08:50

Chcesz dowiedzieć się, jak przestać odkładać wszystko na później i w trzy godziny nadrobić (prawie) wszystkie zaległości? Świeżo wydany e-book "Zrobię to dzisiaj!" może Ci pomóc zapanować nad swoim czasem. Robiąc wszystko od razu, będziesz miał więcej czasu dla siebie, będziesz się mniej stresował, a Twoi zleceniodawcy lub pracodawcy szybko zauważą efekty Twoich działań, co przełoży się także na Twoje zarobki - przekonuje autor tej publikacji Bartłomiej Popiel.

Zrobię to dzisiaj!Możesz mieć świetne kwalifikacje, niezwykłe portfolio oraz być skuteczny w tym, co robisz, jeżeli jednak nie potrafisz zapanować nad terminami, wiele osób może po prostu zerwać z Tobą współpracę.

Prokrastynacja to problem, z którym każdy wcześniej czy później się spotka. Bo czy jest coś prostszego niż bezustanne odwlekanie wszelkich trudnych dla nas spraw "na jutro"? Niestety wspomniane "jutro" często nigdy nie nadchodzi. Z tego powodu niezbędne jest podjęcie stosownej taktyki w walce z prokrastynacją. Książkę tę polecam szczególnie ludziom, którzy - podobnie jak ja kiedyś - mają problem z organizacją swojego czasu pracy oraz wykazują trudności w dotrzymaniu wszelkich postanowień związanych z dietą, sportem czy trybem życia.
Jakub Mrugalski, administrator systemów Linux

>> Zamów: Zrobię to dzisiaj!

Co konkretnie można znaleźć w tym e-booku? Czytając „Zrobię to dzisiaj!”, dowiesz się:

  • jakie są konsekwencje odwlekania i ile tak naprawdę Cię to kosztuje;

  • w jaki sposób przygotować siebie i swoje miejsce pracy, aby osiągnąć maksymalne wyniki, pracując jako copywriter, programista, grafik, dziennikarz, pozycjoner lub wykonując inne zawody, niekoniecznie związane z pracą w domu;

  • jak znaleźć zupełnie darmowe miejsce pracy poza domem, tak aby nikt nie rozpraszał Cię, gdy wykonujesz ważne zadanie;

  • jaki jest sekret tworzenia listy zadań, który polecają Tim Ferris i Leo Babuta (metoda ta budzi wiele kontrowersji, ale naprawdę działa);

  • jaki jest sprawdzony sposób na to, aby Facebook czy Nasza Klasa nie odrywały Cię od czynności, które masz do wykonania;

  • jak teoria drugiego oddechu pomoże Ci zrobić 2 razy więcej niż do tej pory;

  • kiedy warto zaczynać pracę, aby przynosiła ona jak największe efekty;

  • jakie są 4 powody decydujące o tym, że ruch fizyczny ma bezpośredni wpływ na tempo, w jakim osiągasz sukces.

W publikacji znajdziesz także gotowy pomysł na to, jak zacząć zarabiać na swojej pasji. Autor przeprowadzi Cię po metodzie, która pozwoliła mu zająć się tym, co kocha w swoim życiu. Ta wiedza może być warta wielokrotnie więcej niż Twoja inwestycja w tę książkę, jeżeli tylko wykorzystasz ją w praktyce.

Na uwagę zasługuje fakt, że wydawnictwo Złote Myśli zdecydowało się udzielić wiecznej gwarancji na tę książkę. Jeśli zakupiony e-book nie spełni Twoich oczekiwań, będziesz mógł go zwrócić w dowolnym terminie, odzyskując 100% zainwestowanych pieniędzy.

Dowiedz się więcej i zamów: Zrobię to dzisiaj!

Zobacz więcej e-booków


To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Grudzień 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Serwisy specjalne: