Zarabianie PRAWDZIWYCH pieniędzy

ARTYKUŁ PROMOCYJNY 05-01-2012, 08:48

Czy w Polsce "zwykły człowiek" może uczciwie dorobić się fortuny od zera, bez kapitału i znajomości? Dzięki nowemu poradnikowi wydawnictwa Złote Myśli dowiesz się, jak zarabiać większe pieniądze nie samą ciężką pracą, ale za pomocą nietypowych inwestycji i nieszablonowego myślenia.

Zarabianie PRAWDZIWYCH pieniędzyKsiążkę Bartosza Nasiadka wyróżnia to, że jest nie tylko praktyczna, ale i napisana "z jajem". Według autora wykorzystanie chociaż jednej z zawartych w niej lekcji sprawi, że:

  • zarobisz dodatkowe pieniądze;
  • zyskasz praktyczną wiedzę na temat nietypowego inwestowania, które przynosi zaskakujące efekty;
  • rozwiniesz swoje umiejętności sprzedażowe;
  • obudzisz w sobie ducha przedsiębiorczości, dzięki czemu zobaczysz pieniądze tam, gdzie inni widzą najwyżej problemy.

Dowiedz się więcej i zamów: Zarabianie PRAWDZIWYCH pieniędzy

Czy wszyscy ludzie wiedzą, że sport to zdrowie? W pewnym uproszczeniu można powiedzieć, że nikt nie będzie kwestionował korzyści płynących z ruchu fizycznego. Każdy to wie, ale ledwie 10% ludzi regularnie ćwiczy. Ci, którzy ćwiczą, są zdrowsi niż Ci, którzy nie ćwiczą. Tak samo jest z wykorzystywaniem inteligencji do zarabiania pieniędzy. Ci, którzy to robią, są bogatsi niż Ci, którzy tego nie robią. Od sportu różni się to tylko tym, że tego rodzaju wiedzy nie wynosisz ze szkoły. Kończąc szkołę podstawową, wiesz, że warto uprawiać sport, ale nie masz bladego pojęcia o tym, jak zarządzać swoimi pieniędzmi - tłumaczy Bartosz Nasiadek, pokazując w swojej książce, że drogę do dużych pieniędzy wyznaczają małe, ale mądre decyzje.

Wydawca jest na tyle pewny jakości wiedzy zawartej tej publikacji, że udziela wiecznej gwarancji. Jeśli zakupiona książka nie spełni Twoich oczekiwań, będziesz mógł ją zwrócić w dowolnym terminie, odzyskując 100% zainwestowanych w nią pieniędzy.

Zamów: Zarabianie PRAWDZIWYCH pieniędzy

Publikacja dostępna jest w wersji elektronicznej (PDF), drukowanej oraz jako audiobook (w formacie MP3 i na płycie CD).

Zobacz więcej e-booków


To warto przeczytać
fot. fizkes
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: