Zapraszamy na konferencję bazodanową JOIN!

PATRONAT MEDIALNY 04-04-2016, 06:43

JOIN! to konferencja poświęcona w całości platformie danych SQL Server. Odbędzie się w dniach 9-11 maja 2016 roku w Centrum Konferencyjnym Nimbus w Warszawie.

Konferencja jest kierowana przede wszystkim do specjalistów pracujących z platformą danych Microsoft: programistów i administratorów baz danych, inżynierów oprogramowania, architektów i projektantów systemów bazodanowych. Organizatorzy zaprosili ekspertów z najwyższej światowej półki. „Jest to jedyna w Polsce konferencja, podczas której wystąpi aż pięciu prelegentów z tytułem Microsoft Certified Master (na całym świecie jest ich w sumie niespełna dwustu) - mówi Maciej Pilecki, organizator konferencji. „Udało nam się także zaprosić Kalen Delaney, która nie bez powodu na Twitterze występuje jako @sqlqueen” - dodaje.

JOIN!

Konferencja jest zorganizowana według znanego już schematu: dwa dni prelekcji, w dwóch ścieżkach tematycznych: DEV i DBA, a trzeciego dnia - warsztaty.

Ideą warsztatów jest praca nad jednym konkretnym zagadnieniem w pogłębiony sposób, który w dużej grupie biorącej udział w konferencji oraz w trakcie ograniczonego czasu jednej sesji, nie zawsze jest możliwa.

W tym roku organizatorzy proponują następujące warsztaty:

  • „SQL Server Query Plans - Reuse or Recompile”, prowadzone przez wspomnianą już Kalen Delaney;

  • „The ABCs of SQL Server Availability”, na które zaprasza Allan Hirt, konsultant oraz trener SQL z dziesięcioletnim doświadczeniem;

  • prowadzony przez Chrisa Adkina, który specjalizuje się w skalowaniu i dostrajaniu wielowarstwowych platform software'owych - „Advanced Techniques for Super Scaling SQL Server”;

  • „Understanding the Query Optimizer”, na które zaprasza Maciej Pilecki.

Konferencja JOIN! jest przygotowywana przez doświadczony zespół odpowiedzialny za realizację, między innymi, .NET DeveloperDays i ma szanse na stałe dołączyć do kalendarza wydarzeń branży IT.

Więcej informacji oraz rejestracja uczestników na stronie internetowej konferencji: www.join-conference.com 


Tematy pokrewne:  

tag SQL Servertag patronat DItag konferencjatag bazy danych
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Sierpień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31