Zaplanujemy twoją karierę! – TechCamp#13 Wrocław

PATRONAT MEDIALNY 29-11-2013, 08:08

Największy technologiczny barcamp w Polsce już po raz drugi zawita do miasta, które jest polskim zagłębiem IT - Wrocławia. 13 odcinek TechCampu poświęcony karierze w IT rusza 11 grudnia o 19:00 w Pubie Włodkowica 21. Trwa rejestracja!

O tym, że w stolicy Dolnego Śląska nie brakuje pasjonatów nowych technologii, przekonaliśmy się w poprzednim sezonie TechCampu. Przepis na dzielenie się wiedzą przy piwie zadziałał i w tej szerokości geograficznej – na wydarzeniu pojawiło się ponad 100 uczestników! Do Wrocławia powracamy 11 grudnia, by podyskutować o rynku pracy IT. O najwyższą jakość technologii zadba organizator – Akademia Unity wraz z partnerami: Grupą Unity, Kei.pl oraz FreshMail.

Zarejestruj się już teraz: techcamp13.evenea.pl

techcamp 13 wrocław

Branża IT to jedna z nielicznych, która oparła się kryzysowi. Zarobki są tam wciąż stabilne i wszystko wskazuje na to, że będzie tak jeszcze przez kolejnych kilka lat. Atrakcyjność tego sektora sprawiła, że tysiące młodych ludzi rozpoczęło swoją przygodę z informatyką. Jak zatem wyróżnić się spośród nich, by stać się konkurencyjnym na rynku pracy? Odpowiedzi udzielą zaproszeni eksperci już podczas kolejnego odcinka TechCampu. Pamiętaj, na rozpoczęcie przygody z IT nigdy nie jest za późno!

Tradycyjnie na wszystkich uczestników TechCampu oprócz merytorycznej wiedzy będzie czekała gorąca darmowa pizza. To nieformalne spotkanie miłośników branży IT ma na celu integrację i wspieranie rozwoju. Dzięki temu, że wydarzenie jest otwarte, osoby na różnych szczeblach kariery i posiadające różną wiedzę mogą wzajemnie czerpać ze swojego doświadczenia.

Medialnie wspierają nas: Dziennik Internautów, e-biznes.pl, Manko, Crossweb, ebo.edu.pl, Software Developer’s Journal, Nowy Marketing, Mam Startup, exclusivemag, Koło Naukowe IT Politechniki Krakowskiej, WSZiB, pracaIT.com, magazyn Programista, Kariera Plus, Studenckie Forum Business Centre Club, express-miejski, Made in Wro, Gazeta Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego B.e.s.t, Radio Luz oraz Dla Studenta.


Tematy pokrewne:  

tag Wrocławtag TechCamptag patronat DI
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Luty 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829