Zaplanuj finanse z FinPlan

15-12-2008, 11:37

Pomoc w stworzeniu projektu finansów osobistych to funkcjonalność nowego startupu w polskiej sieci. Jego autorzy chcą dotrzeć do osób posiadających pieniądze oraz do tych, którzy dopiero szukają swojego sposobu na stabilizację finansową.

www.finplan.pl
fot. - www.finplan.pl
Darmowy serwis finplan.pl ma pozwolić na przeanalizowanie obecnej sytuacji majątkowej oraz zaplanowanie oszczędności tak, aby później nimi świadomie kierować.

Proces tworzenia szkicu finansów polega na udzielaniu odpowiedzi na zadawane pytania. Zostały one podzielone na 7 kategorii, a wstępne wyniki i informacje przedstawiane są już na etapie zbierania danych.

Opcjonalna rejestracja pozwala weryfikować program i dostosowywać go, jak twierdzą założyciele serwisu, do bieżącej sytuacji - zarówno zawodowej, jak i ekonomicznej. W razie zmian, jak np. zmiana pracy, możliwa jest aktualizacja projektu.

FinPlan.pl ma również pomagać w realizacji zaplanowanego programu finansowego. Mają w tym pomóc artykuły prezentowane na łamach witryny. Autorzy zapewniają, iż każda z publikacji dostosowywana jest do osobistego projektu.


Źródło: informacja prasowa
Tematy pokrewne:  

tag plan finansowytag finplantag finanse
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy