Zakup biletów przy pomocy wirtualnego portfela

09-07-2018, 23:09

Jak  stać się posiadaczem miejsca w autobusie do jednego z europejskich miast? To coraz prostsze. Dalekobieżny przewoźnik rozpoczyna własnie współpracę z platformą do płatności online, ułatwiając klientom zakup biletów na trasach międzynarodowych.

Zorientowane na klienta rozwiązania cyfrowe, stały się podstawą modelu FlixBusa od czasu jego powstania w 2013 roku. Oprócz współpracy z firmami technologicznymi przewoźnik zatrudnia zespół ponad 200 programistów, którzy pracują nad ulepszaniem produktów.

Teraz jego klienci mogą korzystać internetowego systemu płatności online, który umożliwia dokonywanie prostych transakcji przez stronę internetową. Chcąc skorzystać z tej opcji podczas zakupu biletu w aplikacji przewoźnika, należy wybrać opcję „Kup przy użyciu Google Pay”. Od tego momentu, wystarczy kilka kliknięć, aby sfinalizować transakcję, przy czym szczegóły płatności zostaną zapisane na koncie Google.

Oprócz nowych rozwiązań przewoźnik oferuje bezpłatny dostęp do Wi-Fi czy system rezerwacji miejsc. Firma planuje w kolejnych latach rozpocząć działalność na Ukrainie oraz w krajach bałtyckich

Źródło: FlixBus


Następny artykuł » zamknij

Zalety wynajmu samochodów

Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisieRSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy