X Targi eHandlu - cały handel online w jednym miejscu!

PATRONAT MEDIALNY 25-03-2016, 06:56

6 kwietnia 2016 roku odbędzie się X - jubileuszowa - edycja Targów eHandlu. Całość będzie miała miejsce w Międzynarodowym Centrum Kongresowym (MCK) w Katowicach. Ponad 100 Wystawców i 24 eksperckie prelekcje po raz pierwszy będą miały miejsce na południu Polski.

Od 2011 roku Fundacja Polak 2.0 organizuje wydarzenia łączące i, co ważniejsze, rozwijające branżę e-commerce. Targi eHandlu odbędą się już po raz dziesiąty, gromadząc ponad 100 Wystawców i ponad 3000 Zwiedzających (jak wnioskują Organizatorzy z doświadczeń poprzednich edycji).

Przedstawiciele e-sklepów oraz dystrybutorzy usług e-commerce będą prezentowali najnowsze rozwiązania w świecie handlu online nie tylko na swoich stoiskach, ale również podczas 24 prezentacji, opartych na praktycznych case study dotyczących aktualnych i sprawdzonych rozwiązań w działaniach online.

Wstęp wolny! 

Zarówno możliwość odwiedzenia stoisk Wystawców, jak i udział we wspomnianych prezentacjach jest całkowicie bezpłatny. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.targiehandlu.pl - warto dokonać rejestracji już teraz i sprawdzić aktualną agendę. Przewidzianych jest około 200 miejsc na każdej z 3 scen prezentacyjnych.

Tematyka, jak co roku, stanowić będzie przekrój zagadnień niezbędnych w branży e-commerce - od SEO / SEM, przez e-mail marketing czy płatności internetowe, po kwestie kart produktów i zagadnienia prawne.

Targi eHandlu

Co nowego?

Pomijając liczne grono firm obecnych na Targach oraz lokalizację, podczas wydarzenia czeka nas jeszcze jedna istotna nowość.

Każdy Zwiedzający otrzyma darmowy egzemplarz pierwszego numeru Magazynu EHANDEL - nowego czasopisma branżowego, wydawanego przez Fundację Polak 2.0. Więcej informacji oraz bezpłatny, przedpremierowy artykuł do pobrania dostępny jest na stronie www.ehandelmag.pl

Networking - rozwiń swój biznes!

Targi eHandlu to nie tylko okazja do poznania ofert licznych firm z branży ecommerce. Zależy nam na stworzeniu przestrzeni dla praktyków, w której będzie można nawiązywać nowe kontakty biznesowe i wymieniać się doświadczeniem. W strefie networkingu można np. porozmawiać bezpośrednio z CEO platformy sprzedażowej i dowiedzieć się, jak rozwijała się jego działalność. Być może również zawrzeć korzystną umowę? :)

Bezpłatna rejestracja dostępna jest na stronie www.targiehandlu.pl

Do zobaczenia 6 kwietnia w Katowicach!


To warto przeczytać


fot. CDA
Komentarze
comments powered by Disqus
  
znajdź w serwisie

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
Newsletter

Podaj teraz tylko e-mail!RSS
Copyright © 1998-2018 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.