Wkrótce stacjonarny od Ery w całym kraju

20-12-2007, 23:04

1 stycznia 2008 roku Polska Telefonia Cyfrowa, operator sieci Era, wprowadza usługę Era Domowa i Era Firmowa w pozostałych 10 strefach numeracyjnych na terenie Polski.

Jak podaje operator z telefonu stacjonarnego w sieci Era korzysta już 120 tysięcy użytkowników. Znaczną część stanowią osoby i firmy, które zdecydowały się przenieść numer od innego operatora. W ostatnich miesiącach to około 60% aktywacji.

Od nowego roku liczba ta może się jeszcze dynamiczniej zwiększać. Wszystko za sprawą rozszerzenia możliwości przenoszenia numeru stacjonarnego do Ery także od pozostałych operatorów stacjonarnych, a nie tylko tych największych, jak ma to miejsce w obecnej chwili.

Era zachęca do zmiany usługodawcy oferując przez dwa pierwsze miesiące abonament w wysokości 1 złotego oraz - w okresie obowiązującej właśnie promocji - dodatkowe prezenty. Standardowy abonament wynosi 20 zł, w tym klienci mają 60 minut do wykorzystania na połączenia do sieci stacjonarnych.

Koszt połączeń w taryfie stacjonarnej Ery 0,35 zł. za 3 minuty do wszystkich sieci stacjonarnych i 0,60 zł. do sieci komórkowych.

  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy