Weekendowa promocja: Jak pracując mniej, zarabiać więcej

ARTYKUŁ PROMOCYJNY 21-09-2012, 06:17

Dobre oceny w szkole nie zapewniły Ci bogactwa? Najprawdopodobniej dzieje się tak dlatego, że nasz system edukacji kształci wszystkie możliwe obszary oprócz jednego - inteligencji finansowej. Im wcześniej zaczniesz rozwijać finansową inteligencję, tym szybciej osiągniesz namacalne efekty - zapewnia Wiesław Kluz, autor e-booka „Jak pracując mniej, zarabiać więcej”.

Jak pracując mniej, zarabiać więcejPieniądze nie są najważniejszą rzeczą w życiu, ale mają wpływ na wszystko, co jest ważne. Od dziecka wmawia się nam, że im ciężej i więcej będziemy pracować, tym więcej zarobimy. Czy wobec tego najbogatszymi ludźmi na świecie nie powinni być... robotnicy?

Autor wydanego przez Złote Myśli e-booka proponuje zmianę nawyków i sposobu myślenia o finansach, dowodząc, że bogactwo może opierać się na pozytywnym lenistwie.

10% populacji ma na swoich kontach 90% zasobów finansowych tego świata. Większość z nich zaczynało od ciężkiej, fizycznej pracy, potem zakładali firmy, aż wchodzili na najwyższy poziom finansowego IQ. Wiesz, czym różnili się od Ciebie? Działali.

To, o czym Ty możesz dowiedzieć się z tej książki, oni zdobywali, popełniając swoje błędy. Ty nie musisz ich popełniać - sprawdzoną w praktyce wiedzę otrzymasz na tacy, do zastosowania od dziś. Jedyny błąd, jaki możesz zrobić, to poprzestać na przeczytaniu tego e-booka, nie wprowadzając zawartych w nim wskazówek w życie.

Dowiedz się więcej i zamów: Jak pracując mniej, zarabiać więcej

Co konkretnie można znaleźć w tym e-booku? Czytając „Jak pracując mniej, zarabiać więcej”, dowiesz się:

  • dlaczego oszczędzanie pieniędzy na koncie w banku to najgorsze z możliwych rozwiązań, stosowanych przez większość społeczeństwa;

  • w co najbardziej warto inwestować swoje oszczędności, tak aby przynosiły godziwe zyski i gwarantowały Ci dostatnią przyszłość bez nadmiernego ryzyka;

  • co zrobić, aby na emeryturze podróżować i żyć pełnią życia;

  • co kryje się pod tajemniczym określeniem odroczonej gratyfikacji;

  • jak zabezpieczyć swoje pieniądze przed takimi grabieżcami, jak banki, rząd i inne przeróżne instytucje, które wykorzystują Twój brak wiedzy na temat tego, jak działa pieniądz;

  • jaką sumę oraz w jaki sposób odkładać miesięcznie na fundusze, aby zbudować finansową niezależność;

  • w jaki sposób brak pieniędzy dzisiaj pomoże Ci w przyszłości.

Wydawca jest na tyle pewny jakości wiedzy zawartej tej publikacji, że udziela wiecznej gwarancji. Jeśli zakupiona książka nie spełni Twoich oczekiwań, będziesz mógł ją zwrócić w dowolnym terminie, odzyskując 100% zainwestowanych w nią pieniędzy.

Do końca tego weekendu, tj. do północy 23 września, wersję e-book (PDF) oraz audio MP3 można kupić 50% taniej, z kolei za wersję drukowaną i audio CD zapłacimy 25% taniej.

 

Dowiedz się więcej i zamów: Jak pracując mniej, zarabiać więcej

Zobacz więcej e-booków


To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: