WebHelp: Reaktywacja

07-12-2010, 10:00

Po długim okresie stagnacji światło dzienne ujrzała nowa wersja serwisu WebHelp. Uległ on całkowitej przebudowie, zarówno od strony graficznej, jak i technicznej. Zmieniła się również struktura serwisu.

Blog ma być miejscem, w którym wybrani autorzy będą pisać o rzeczach związanych (mniej lub bardziej ściśle) z tematyką tworzenia serwisów internetowych oraz internetem jako takim. Twórcy serwisu mają nadzieję, że dział ten stanie się zarówno źródłem interesujących informacji, jak i ciekawych komentarzy.

Warsztat zawierać będzie różnego rodzaju materiały edukacyjne - od krótkich porad, skupiających się na rozwiązaniu konkretnego problemu, poprzez dłuższe i bardziej wyczerpujące artykuły, aż do tutoriali wideo, udostępnianych przez serwis eduweb.

>> Czytaj także: PHP a bezpieczeństwo – poradnik początkującego programisty

Zasoby to swojego rodzaju katalog rzeczy przydatnych twórcom serwisów WWW. Coś dla siebie znajdą tam zarówno graficy, jak i programiści. Z kolei dział Praca powinien spotkać się z zainteresowaniem zarówno pracodawców i zleceniodawców, jak i osób poszukujących pracy.

W sekcji Hosting znajdziemy zestawienie dostępnych na rynku ofert hostingowych, w tym również domen. Oczywiście na chwilę obecną daleko mu jeszcze do kompletności, ale jest sukcesywnie uzupełniane - zapewniają twórcy WebHelp.pl.

Forum dyskusyjne, które przez ostatnie lata było podstawą funkcjonowania serwisu, uległo całkowitej przebudowie. Lekkiemu rozluźnieniu uległ również bardzo popularny dział WebBazar. Postanowiliśmy przywrócić możliwość wypowiadania się w wątkach, co (mamy nadzieję) wpłynie pozytywnie zarówno na jakość ofert, jak i na łatwość nawiązywania kontaktów pomiędzy kontrahentami - tłumaczą autorzy serwisu.

Reaktywowany serwis dostępny jest pod adresem webhelp.pl


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Lipiec 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031