Wciągająca gra Pele: Soccer Legend teraz także na komputerach dzięki Poki

02-12-2016, 18:48

Każdy grający do tej pory w grę Pele: Soccer Legend na pewno będzie zadowolony z faktu współpracy serwisu internetowego Poki.pl, który oferuje najlepsze na rynku gry przeglądarkowe za darmo, ze studiem Cosi Games odpowiedzialnym za przygotowanie tej właśnie produkcji. Oficjalne rozpoczęcie współpracy obu firm zaowocowało bowiem pojawieniem się wersji tej gry na przeglądarki internetowe i udostępnieniem jej zupełnie za darmo właśnie na stronie Poki.pl.

Pele: Soccer Legend

Poki ponownie przyczynia się do popularyzacji gier mobilnych i przeglądarkowych

Poki.pl po raz kolejny udowadnia tym samym bycie naprawdę solidnym partnerem w kwestii promowania gier przeglądarkowych. Wcześniejsze sukcesy związane z takimi grami jak chociażby Color Switch czy FC Barcelona Ultimate Rush wyraźnie pokazały jak mocna jest pozycja portalu na światowym rynku. Z miesiąca na miesiąc bardzo wyraźnie rośnie liczba użytkowników, a sam portal jest o tyle wartościowy, że oprócz prezentowania najlepszych z możliwych gier przeglądarkowych gwarantuje jeszcze bezpieczeństwo związane z treściami w grach, a więc dowolny uruchomiony tam tytuł na pewno będzie dobry także dla dzieci.

Tym razem firmie Poki zaufało bardzo dobrze znane i cenione studio Cosi Games, które ma na swoim koncie już wiele sukcesów związanych z grami na urządzenia mobilne. Sam port gry został wykonany naprawdę profesjonalnie, a więc osoby mające styczność z produkcją na urządzeniach mobilnych nie będą niemile zaskoczone, natomiast nowi gracze z pewnością znajdą w tej produkcji wiele wspaniałych atrakcji.

Pele: Soccer Legend

Gra piłkarska z prawdziwą legendą w tle

Warto oczywiście wspomnieć kilka słów o samej grze, która jest naprawdę ciekawa, wciągająca, wymagająca nieco zręczności, a do tego po prostu świetnie zaprojektowana. Nie trudno oczywiście się domyślić, że w tej piłkarskiej grze pierwszą rolę gra sam Pele. To zapewne jeden z bardziej utytułowanych piłkarzy na świecie, a przy tym prawdziwa, żywa legenda w Brazylli, która nieustannie inspiruje wiele młodych osób do rozpoczynania swojej przygody z piłką nożną.

Gra Pele: Soccer Legend, dostępna teraz także w przeglądarkach na stronie Poki.pl, to swoisty festiwal strzelania bramek, nie tylko z pozycji pola karnego. Choć gra wydaje się dość statyczna to jednak w rzeczywistości jest naprawdę atrakcyjna, co potwierdzają doskonałe wręcz oceny pośród użytkowników mobilnej aplikacji.

Grając jako Pele gracz staje przed zadaniem pokonania bramkarza, a także i dodatkowych obrońców, poprzez strzelenie bramki. Sam piłkarz się nie porusza, ale gracz posiada spore możliwości związane z określaniem toru lotu kopniętej piłki, w tym oczywiście z jej podkręcaniem. Pierwsze poziomy w grze mają za zadanie wprowadzić do całej rozgrywki i strzelamy albo do pustej bramki albo do bramki tylko z bramkarzem, gdzie co chwilę gra wyświetla nam różne podpowiedzi. Z biegiem czasu i przechodzeniem kolejnych małych poziomów docieramy do większej ilości obrońców, którzy w niektórych przypadkach zaczynają się także poruszać w różne strony. Dochodzimy także do mocno dających się we znaki ograniczeniach związanych z ilością strzałów, sumą punktów do zebrania czy szybko upływającym czasem.

Pele: Soccer Legend to bowiem nie tylko zwykłe strzelanie do bramki. Wraz z kolejnymi poziomami będziemy musieli bowiem na przykład trafiać w małą tarczę we wnętrzu bramki czy swoimi strzałami zebrać określoną liczbę punktów, a sama bramka podzielona jest na punktowe strefy, gdzie najwięcej punktów zbieramy strzelając blisko słupków czy poprzeczki.

Nie ma jednak co rozpisywać się więcej, gdyż teraz w grę za darmo można grać również na przeglądarkach poprzez stronę Poki.pl, a więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby po prostu poświęcić chwilę i za darmo spróbować tej zabawy.

Pele: Soccer Legend

Cosi Games doczekało się kolejnego, wspaniałego sukcesu

Gra Pele: Soccer Legend wyraźnie pokazuje ogromne doświadczenie i duże zaangażowanie w pracę całego zespołu ze studia Cosi Games. Utalentowane studio ma na swoim koncie nie tylko wiele równie dobrych produkcji, ale także i sporo nagród, co tylko potwierdza to, jakiej jakości gier możemy się spodziewać. Cosi Games postawiło tutaj nie tylko na stworzenie ciekawej rozrywki z wielką gwiazdą piłki nożnej w tle. Studio słynie bowiem także z naprawdę dużej skrupulatności związanej z projektowaniem grafik 3D. Choć cała oprawa graficzna prezentuje się w grze wręcz niesamowicie, jak na możliwości współczesnych urządzeń mobilnych, to jednocześnie działa płynnie i bardzo stabilnie.

Poki stale poszerza społeczność fanów gier przeglądarkowych

Współpraca studia z serwisem Poki wcale nie jest tutaj przypadkowa, gdyż portal bardzo wyraźnie zaznacza się dzisiaj na pozycji światowego lidera w kwestii promocji gier przeglądarkowych. Strona prezentuje mnóstwo ciekawych gier z różnych kategorii, baza nieustannie rośnie, a przejrzystość kategorii sprawia, że każdy szybko może znaleźć ciekawe produkcje pasujące do konkretnego gustu.

Pele: Soccer Legend na przeglądarkę internetową to z pewnością tytuł godny uwagi każdego gracza.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl
To warto przeczytać


fot. sdecoret
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Styczeń 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Serwisy specjalne: