VoD od TP nie tylko dla klientów TP

18-05-2011, 12:00

Wszyscy internauci mogą korzystać z usługi wideo na życzenie w serwisie Orange. Na początek do wyboru jest ponad 200 filmów ze wszystkich kategorii - komedie, filmy akcji, filmy dla dzieci itd., docelowo będzie można wybierać z około 500 tytułów. Klienci TP i Orange będą mogli wypożyczyć filmy w niższej cenie.

Usługa jest dostępna pod adresem www.orange.pl/vod. Aby uzyskać dostęp do serwisu, wystarczy zalogować się na portalu orange.pl. Internauci, którzy nie są klientami TP lub Orange, mogą także założyć konto, podając podstawowe dane, takie jak imię, adres e-mail. Po zalogowaniu można wybrać film, dokonać płatności przez internet – kartą lub przelewem – i rozpocząć oglądanie. Na obejrzenie filmu mamy 48 godzin.

W nowym serwisie znajdują się zarówno najnowsze hity kinowe, jak również wiele innych propozycji, m.in. trylogia "Piraci z Karaibów", "Toy Story" i "Toy Story 2", "Mama Mia!" czy "Ultimatum Bourne’a".

>>> Czytaj: YouTube (wreszcie) ruszy z hollywoodzkimi filmami?

TP zawsze będzie proponowała korzystniejsze ceny dla klientów TP i Orange – dla nich koszt wypożyczenia filmów to standardowo 5 zł, a za nowości 9 złotych. Pozostali internauci zapłacą odpowiednio od 7 zł i od 12 zł.

Wybrany film jest dostępny w streamingu i odtwarzany za pomocą odtwarzacza Microsoft Silverlight. Łącze internetowe, z którego korzystamy, powinno mieć przepustowość przynajmniej 1 Mbps. Z usługi mogą korzystać internauci przebywający na terenie RP, a wybrany film można oglądać na komputerze, z którego został wypożyczony.

>>> Czytaj: Nadchodzi teatr internetu, już nie telewizji


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
Tematy pokrewne:  

tag VoDtag TPtag Orange
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy