Użytkownicy Instagrama wreszcie mogą nagrać obiad na wideo

20-06-2013, 21:05

Już nie tylko zdjęcia z filtrami, ale również krótkie materiały wideo znajdziemy wkrótce w popularnej usłudze Instagram. To koniec konkurencyjnego Vine?

Serwis społecznościowy Instagram wzbogacił się o obsługę wideo - poinformowano na konferencji usługi. Internauci mają już możliwość publikowania krótkich materiałów tego typu, nieprzekraczających 15 sekund.

Filtry, filtry i jeszcze raz filtry

Podobnie jak w przypadku standardowych zdjęć przesyłanych do Instagrama, użytkownicy mają do swojej dyspozycji 13 kompletnie nowych filtrów, które można błyskawicznie dodać do wideo. Twórcy usługi udostępnili również funkcję umożliwiającą pozbycie się drgań, by - jak zapewniają - końcowe materiały były świetnej jakości. Aktualizacja mobilnego narzędzia jest już dostępna w AppStore, a wkrótce zawitać powinna także do Google Play.

To koniec dla usługi Vine?

Sonda
Nagrywasz wideo swoim smartfonem?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Wprowadzenie wideo do Instagrama przewidywano już od kilku dni, co bez wątpienia nie jest dobrą informacją dla właścicieli konkurencyjnego Vine. Narzędzie umożliwia dzielenie się materiałami wideo na zasadach identycznych, jak te wprowadzone właśnie w Instagramie.

W ciągu ostatnich tygodni Vine szybko zyskiwało popularność, jednak po dzisiejszej premierze sporo może się zmienić. Choć nie brakuje również osób negatywnie oceniających wprowadzenie wideo na Instagrama, prawdopodobnie to i tak zdjęcia będą stanowiły zdecydowaną większość przesyłanych materiałów - są po prostu znacznie łatwiejsze w przygotowaniu.


Źródło: Instagram
  
znajdź w serwisie

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031