UPC: trzy usługi za 150 zł i wyszukiwarka TV

19-01-2010, 13:01

W UPC można dostać telewizję, internet do 30 Mb/s i telefon za stałą opłatę w wysokości 150 zł miesięcznie. Ponadto operator przygotował dla swoich klientów 'Wyszukiwarkę TV" - nową funkcję umożliwiającą odnajdywanie programów w ramach Przewodnika TV.

"Wszystko co najlepsze" to nowa promocja UPC, w której dostępny jest pakiet trzech usług:

  • Telewizja Cyfrowa UPC wraz z dekoderem z nagrywarką i pakietem Select,
  • Internet Fiber Power 25 lub 30 Mb/s (w zależności od lokalizacji),
  • telefon z taryfą „Rozmowy non-stop Europa i Świat” (umożliwia ona nieograniczone połączenia do wszystkich sieci stacjonarnych w Polsce oraz 22 krajach Europy i świata, w tym m.in. do Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Kanady i Australii).

To wszystko kosztuje 150 zł miesięcznie tak długo, jak klienci zechcą korzystać z trzech usług zakupionych w ramach tej promocji. Czas zobowiązania w promocji  wynosi 24 miesiące.

Dodatkowo klienci zamawiający trzy usługi w ramach wspomnianej promocji zapłacą  25% opłaty za instalację. Obecna promocja trwa do 31 marca br. i adresowana jest do nowych klientów UPC oraz do obecnych, którzy dotychczas posiadali abonament tylko na jedną z usług operatora. Oferta dotyczy wszystkich lokalizacji, w których UPC świadczy usługi cyfrowe.

>>> Czytaj także: Kablówki będą się łączyć by sprostać konkurencji

Wyszukiwarka TV

W badaniach przeprowadzonych wśród abonentów Telewizji Cyfrowej UPC w październiku 2009 roku zainteresowanie wyszukiwarką programów telewizyjnych wyraziło 30% klientów. Teraz funkcja została wprowadzona. Mogą z niej korzystać abonenci wszystkich pakietów Telewizji Cyfrowej UPC bez względu na rodzaj posiadanego dekodera.

Aplikacja uruchamia się poprzez naciśnięcie kolejno przycisków GUIDE oraz CZERWONY na pilocie dekodera. Dostępne są dwa tryby wyszukiwania – podstawowy i zaawansowany.

W trybie podstawowym wyszukiwanie bazuje na wprowadzonym słowie kluczowym (np. tytuł filmu, nazwisko aktora lub reżysera). Słowo wprowadza się, korzystając z przycisków 0-9 na pilocie (podobnie jak przy pisaniu wiadomości SMS). Dla ułatwienia, podczas wprowadzania tekstu, pojawiają się podpowiedzi.

W trybie zaawansowanym użytkownik podaje szczegółowe kryteria wyszukiwania, takie jak kategoria, podkategoria, dzień, pora dnia, standardowa lub wysoka rozdzielczość. Jeśli wyszukany program jest aktualnie emitowany, to można rozpocząć jego natychmiastowe oglądanie. Jeśli będzie nadawany w późniejszym terminie, to można ustawić funkcję przypomnienia. W przypadku dekoderów z nagrywarką można także zaprogramować nagrywanie audycji.


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy