TechCamp#18: Oprowadzimy Cię po przyszłości

PATRONAT MEDIALNY 31-05-2014, 10:05

Entuzjasto nowych technologii, czy jesteś gotowy na podróż w przyszłość? Już 11 czerwca w czasie finałowego odcinka 3 sezonu TechCampu spróbujemy przewidzieć, dokąd zmierza internet i prześledzimy bajt po bajcie temat Big Data. Nie możecie tego przegapić!

Wydarzenie jest bezpłatne, ale niezbędna jest rejestracja na:

techcamp18.evenea.pl

Na finale 3 sezonu TechCampu nie może zabraknąć nikogo, kto wierzy, że technologia to przyszłość. Miłość do IT pokazaliście już wielokrotnie (1922 uczestników zarejestrowanych w tym sezonie!), dlatego wierzymy, że temat kolejnego, 18 już odcinka jest Wam równie bliski. W Studenckim Klubie Żaczek nie ukryje się przed nami żaden bajt informacji w temacie Big Data i Internet of Things.

Na techcampowej scenie usłyszymy m.in. Marcina Klimka z Estimote. A ten, kto zastanawia się, jak ugryźć ogromną ilość sieciowych informacji, powinien koniecznie wysłuchać prezentacji Szymona Niemczury z Kontakt.io., który odpowie na pytanie, jak mikro-lokalizacja i proximity computing zmienia nasz świat, zwłaszcza ten offline. Na wszystkie pytania w temacie gromadzenia dużych ilości danych odpowie również Vladimir Mitiuszew z FreshMail, z którym zabrniemy w świat możliwości, jakie daje chmura w e-mail marketingu. Zastanawialiście się kiedyś, jak będzie wyglądał technologiczny świat za 20 lat? Jak przetworzymy ogromne ilości sieciowych informacji? W czasie finału 3 sezonu TechCampu z pewnością nam to nie umknie i rozwikłamy wspólnie te zagadkę! Spotykamy się 11 czerwca, o 19:00 w Studenckim Klubie Żaczek. Rejestracja trwa.

TechCamp oprócz maksymalnej dawki merytorycznej wiedzy daje szanse na przeanalizowanie swojej ścieżki kariery z profesjonalnym doradcą z Pracuj.pl, który z chęcią odpowie na wszystkie pytania i podpowie, jak dobrze przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej.

W czasie finału sezonu nie zabraknie również networkingowych emocji, gdy już po raz 18 zasiądziemy do Open Space, by razem z prelegentami poznać szczegóły Big Data i Internet of Things, zadać nurtujące nas pytania oraz rozwiać technologiczne wątpliwości, a wszystko przegryźć gorąca pizzą.

Za technologiczne emocje odpowiada Akademia Unity wraz z partnerami - Województwem Małopolskim, firmą FreshMail, Kei.pl, Pracuj.pl oraz Grupą Unity. Bieżące informacje o TechCampie znajdziecie na stronie wydarzenia.


Tematy pokrewne:  

tag TechCamptag Kraków
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Luty 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829