TechCamp #13 - kariera IT wisi w powietrzu

PATRONAT MEDIALNY 11-12-2013, 08:02

To ściśle tajny komunikat przeznaczony tylko dla tych, którzy planują pracę w IT. 11 grudnia w Pubie Włodkowica we Wrocławiu rusza 13 odcinek TechCampu, a w nim najciekawsze wieści z rynku IT, świetni prelegenci, debata z udziałem wrocławskich uczelni oraz dyskusja uczestników w formie open space. Ostatnie miejsca do wzięcia!

techcamp 12

Tego odcinka nie powinien przegapić żaden pasjonat nowych technologii, który szuka swojego miejsca w świecie IT. W czasie 13 odcinka będzie można usłyszeć Krzysztofa Ilnickiego i Michała Starzyńskiego ze startupu Zrzutka.pl, który umożliwia zorganizowanie składki w sieci w 2 minuty. Młodzi przedstawiciele e-biznesu zdradzą kulisy swojej kariery, pokazując, jakie techniczne, prawne i biznesowe niespodzianki czają się na śmiałków, którzy zechcą iść śladem przedsiębiorców. O tym, że świat IT nie jest zarezerwowany wyłącznie dla programistów, będzie przekonywał następnie Maciej Pondel, Account Manager z Grupy Unity. O tym, jak z perspektywy headhuntera wygląda proces rekrutacji, opowie z kolei Andrzej Domaradzki z Look4IT. Pałeczkę prelegenta przejmie następnie Paweł Banasiewicz pod szyldem Energy Group, który rozpracuje temat specyfiki pracy project managera.

Tego wieczoru rozpęta się też gorąca dyskusja z udziałem m.in. reprezentantów Uniwersytetu Wrocławskiego, Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Wyższej Szkoły Zarządzania „Edukacja”, w czasie której zastanowimy się, jakie możliwości rozwoju dają studentom informatyki uczelnie wyższe.

Tradycyjnie na wszystkich uczestników TechCampu oprócz merytorycznej wiedzy będzie czekała gorąca darmowa pizza. Aby wziąć udział w spotkaniu, wystarczy bezpłatna rejestracja na: techcamp13.evenea.pl. Warto się spieszyć, pozostało już niewiele miejsc!

Na wydarzenie zaprasza organizator – Akademia Unity wraz z Partnerami: Grupą Unity, Kei.pl oraz FreshMail.

 

AGENDA TECHCAMP #13

19:00—19:15 Andrzej Domaradzki (Look4IT) — Rekrutacja w IT z perspektywy headhuntera

19:15—19:30 Maciej Pondel (Grupa Unity) — Praca w IT nie tylko dla programistów

19:30—19:45 Michał Starzyński, Krzysztof Ilnicki (Zrzutka.pl) — Zrzutka.pl - od pomysłu do realizacji

19:45—20:00 Paweł Banasiewicz (Energy Group) — Od inżyniera do Project Managera

20:00—20:30 Panel dyskusyjny z przedstawicielami wrocławskich uczelni

20:30—21:00 Open Space


Tematy pokrewne:  

tag TechCamptag patronat DI
  
znajdź w serwisie

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy