Te warsztaty marketingowe są właśnie dla Ciebie!

PATRONAT MEDIALNY 24-03-2014, 16:29

Przypominamy, że już niedługo, bo 10 i 11 kwietnia 2014r. w sali konferencyjnej Hotelu Rzeszów w Rzeszowie odbędzie się I edycja warsztatów “Nowoczesna promocja marek w ujęciu strategicznym” organizowanych w ramach Innowacji Marketingowych.

Praktyczny wydźwięk szkolenia skoncentrowanego wokół strategicznych aspektów promocji oraz doświadczona kadra mająca za sobą dziesiątki kampanii są niewątpliwą siłą i zaletą warsztatów. Szerzenie świadomości istnienia nowoczesnego marketingu i potencjału jego wykorzystania skłoniło nas do zwrócenia uwagi właścicieli, prezesów oraz osób z działów marketingu i PR podkarpackich firm na konieczność rozwoju i adaptacji innowacyjnych rozwiązań w swoich biznesach. Naświetlając filozofię współczesnej komunikacji marketingowej oraz propagując wiedzę z tej bogatej dziedziny chcemy przyczynić się do poprawy znajomości narzędzi i realiów promocji na Podkarpaciu, jak również na terenie całego kraju.

Szkolenia pomogą uczestnikom w zdobyciu praktycznej wiedzy i wymianie doświadczeń z osobami, które na co dzień zajmują się promocją firm. Dzięki ćwiczeniom i warsztatowemu charakterowi szkolenia znacząco zwiększy się świadomość odbiorców z zakresu optymalnego doboru narzędzi promocji. Przedstawiona metodologia budowy strategii oraz pomiaru efektywności działań marketingowych pozwoli przedstawicielom firm zmienić perspektywę w ocenie i planowaniu przyszłych działań. Mamy nadzieję, że wiedza uzyskana w trakcie warsztatów znacząco ułatwi projektowanie odpowiednie dobieranie narzędzi promocji i osiąganie wyznaczonych celów biznesowych.

Cena warsztatów za 2 dniowe szkolenie wynosi tylko 360 zł netto, ale to nie wszystko. Na hasło FEB2014 mamy dla Was 20% zniżki. Pamiętajcie, że zostało już tylko 9 wolnych miejsc, więc nie czekajcie na ostatnią chwilę, aby się na nie zapisać.

Wszystkich zainteresowanych rejestracją oraz szczegółami wydarzenia odsyłamy na stronę http://innowacjemarketingowe.pl/


Tematy pokrewne:  

tag patronat DItag Innowacje marketingowe
  
znajdź w serwisie

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Kwiecień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930