Sztuka przyciągania ludzi

ARTYKUŁ PROMOCYJNY 18-06-2010, 18:10
Aktualizacja: 19-06-2010, 10:06

Osoby, którymi się otaczamy, mają ogromny wpływ nie tylko na to, co myślimy o życiu i świecie, ale też na to, kim jesteśmy i jak wyglądamy. Jeśli ciągle przebywasz z malkontentami, sam masz ochotę ciągle narzekać. Jeśli Twoi koledzy z pracy są otwarci, pełni entuzjazmu i energii – zarażasz się tym od nich. Chcąc stać się człowiekiem sukcesu, jak najczęściej przebywaj z ludźmi, którzy mają doceniane przez Ciebie osiągnięcia lub dążą do nich, myśląc w podobny sposób, co Ty.

Sztuka przyciągania ludziJesteś średnią z pięciu dorosłych osób, z którymi spędzasz większość swojego czasu - powiedział Jim Rohn, amerykański przedsiębiorca i pisarz. W wydanym przez Złote Myśli e-booku „Sztuka przyciągania ludzi” znajdziesz rozwinięcie tej tezy.

Czytając książkę Miłosza Karbowskiego, zdałam sobie sprawę, że słuszne, często oczywiste rozwiązania bywają wypierane przez naszą psychikę przyzwyczajoną do stosowania znanych sobie forteli. „Sztuka przyciągania ludzi” stanowi ujmujące zestawienie prostych, co rozumiem jako najtrafniejszych, prawd o nas samych. O naszej, nierzadko buntującej się, naturze. O tym, jak opanować te burze i nawałnice. To książka dla każdego, kto chce poznać samego siebie i odnaleźć w sobie osobowość, która przyciąga innych.
Anna Kuprewicz, studentka prawa

>> Zamów: Sztuka przyciągania ludzi

Jeśli jeszcze nie odczuwasz symptomów udanego życia z ludźmi, dzięki tej publikacji:

  • staniesz się osobą lubianą i szanowaną;
  • inni ludzie będą chcieli spędzać z Tobą czas i pytać Cię o zdanie;
  • inni ludzie będą uznawali Cię za wspaniałego rozmówcę i/lub partnera biznesowego;
  • będziesz potrafił pozytywnie wpływać na ludzi, modelując ich działania i zachowania.

Nikogo nie trzeba zapewne przekonywać, że umiejętność życia z ludźmi w robieniu kariery jest równie ważna, jak kompetencje zawodowe. Naprawdę warto się jej uczyć. Autor e-booka pokazuje, że w sztuce przyciągania ludzi można się szkolić jak w pływaniu czy grze na gitarze.

Istnieje duża szansa, że dzięki tej książce dowiesz się na temat psychologii i pozytywnego oddziaływania na ludzi więcej niż w ciągu całego swojego życia - zapewnia wydawca, który udostępnia „Sztukę przyciągania ludzi” w dwóch wersjach: elektronicznej i drukowanej.

Dowiedz się więcej i zamów: Sztuka przyciągania ludzi

Zobacz więcej e-booków


To warto przeczytać

fot. LeslieAnn  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Lipiec 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Serwisy specjalne: