Startupy w DI z partnerem biznesowym PizzaPortal.pl

07-05-2014, 14:56

Jeśli prowadzisz startup lub zamierzasz wkrótce uruchomić własny e-biznes, to ta wiadomość powinna Cię zainteresować. W maju reaktywujemy w DI sekcję poświęconą startupom. Będzie zwięźle, przystępnie i bez zalewu szumu informacyjnego. Chętnie opublikujemy także historię Twojego startupu.

Wiemy, że cenisz swój czas 

Dział Startupy, który przygotowujemy wspólnie z firmą PizzaPortal.pl, kierujemy przede wszystkim do początkujących przedsiębiorców z branży nowych technologii. Wiemy, że prowadząc biznes, szczególnie w fazie startupu, każdy marzy, by doba miała 48 godzin, a na sen wystarczało 48 minut. Dlatego będziemy dbać o to, by nie zalewać Cię szumem informacyjnym oraz by publikacje zamieszczone w tym dziale były pisane zwięźle i przystępnym językiem.

Kilka razy w tygodniu znajdziesz w tym dziale różne artykuły, m.in. porady dla początkujących przedsiębiorców, studia przypadków czy wywiady z przedstawicielami środowiska startupowego. W reaktywowanej sekcji będziemy również na bieżąco publikować informacje o wydarzeniach dedykowanych młodym firmom, a także krótkie depesze o sytuacji na rynku polskich startupów technologicznych.

Konsultacje doświadczonych przedsiębiorców z PizzaPortal.pl

Na początku każdej drogi pojawia się wiele problemów i barier do pokonania. Młodzi przedsiębiorcy, którzy nie szukają pomocy u doświadczonych kolegów, po prostu próbują wyważać otwarte drzwi. Dobrze jest zawczasu poznać błędy popełnione przez innych oraz związane z nimi konsekwencje.

W publikacjach nie da się zawrzeć odpowiedzi na wszystkie pytania. Dlatego przedsiębiorcy z PizzaPortal.pl, specjaliści od marketingu, obsługi klienta oraz działu sprzedaży chętnie podzielą się swoją wiedzą z Czytelnikami Dziennika Internautów. Jeśli napotkałeś na swojej startupowej drodze problem i masz pytania dotyczące prowadzenia biznesu, bez wahania przesyłaj je pod adres:

startup@di24.pl

 

Kultura startupowa

Wspólnie z PizzaPortal.pl chcemy wesprzeć coraz większą grupę młodych polskich przedsiębiorców działającą w obszarze nowych technologii.  Pokazywać, co, jak i dlaczego to robią oraz co z tego mają. Naszym celem jest także przekonanie tych niezdecydowanych do spróbowania swoich sił w realizacji własnych pomysłów biznesowych. Będziemy zatem pisać nie tylko o samym prowadzeniu biznesu, ale także kulturze branży tech-startupowej, branży, która zdecydowanie wyszła w naszym kraju z fazy raczkowania. 

Pochwal się swoimi startupem

Zapraszamy także wszystkich zainteresowanych zaistnieniem na łamach Dziennika Internautów do przesyłania do nas własnych artykułów o biznesie i kulturze startupowej, informacji o projektach, o tym, jak i gdzie pracujesz oraz jak rozwiązujesz napotykane problemy. Chętnie opublikujemy także informacje o organizowanych wydarzeniach, relacje ze startupowych imprez, udziałów w zagranicznych wyjazdach w poszukiwaniu inwestorów czy też Twoje doświadczenia z pracy np. w biurze co-workingowym. 

Propozycje tematów i artykułów do zamieszczenia prosimy przesyłać pod adres:

startup@di24.pl

 

Biuletyn Startupy w DI

Jeśli chcesz, powiadomimy Cię raz w tygodniu o artykułach opublikowanych w sekcji Startupy. W tym celu zapisz się do naszego nowego biuletynu Startupy w DI.  

Dział Startupy odradza się dzięki wsparciu biznesowemu PizzaPortal.pl. Jest to prężnie rozwijający się startup z polskimi korzeniami, który powstał w 2010 roku, a od 2012 roku stał się częścią grupy Delivery Hero - holdingu ułatwiającego zamawianie jedzenia na całym świecie. Wgryź się w sukces razem z PizzaPortal.pl!

Dział Startupy znajdziesz pod adresem startup.di.com.pl

wgryź się w biznes z pizzaportal.pl

Zgłodniałeś, pracując przy swoim startupie? Mamy dla Ciebie kod rabatowy, który upoważnia do 10% rabatu w restauracjach, gdzie można płacić online. Kliknij w KOD RABATOWY od PizzaPortal.pl, by odebrać zniżkę. Kod jest ważny do 31.05.2014 do godz. 23:59.


Tematy pokrewne:  

tag startupytag Pizzaportal.pltag e-biznes
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Sierpień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31