StartupTV: testy telefonów i aplikacji (wideo)

PATRONAT MEDIALNY 25-04-2012, 08:49

Dla miłośników technologii mobilnych twórcy niedawno uruchomionej telewizji StartupTV.pl przygotowali dwa programy. Smart4 to testy z przymrużeniem oka - na potrzeby tego formatu wymyślono cztery postacie mające testować telefony pod kątem konkretnych potrzeb: biznesmena, imprezowicza, młodą dziewczynę i goryla zajmującego się crash-testami. AppGrade z kolei utrzymane jest w bardziej poważnym tonie i ma dostarczać rzetelnej wiedzy o przydatnych aplikacjach na systemy Android i iOS. Zapraszamy do obejrzenia pierwszych odcinków.

Samsung Galaxy Note - test Lubomira ze Smart4

Samsung Galaxy Note to istny kolos wśród smartfonów - dwurdzeniowy procesor i ekran o przekątnej aż 5,3 cala mają czynić Note'a idealnym narzędziem do multimediów, przeglądania internetu i gier, a dołączony rysik ma pomagać w pracy. Czy jednak ponadprzeciętne rozmiary nie wpływają negatywnie na ergonomię użytkowania? Oto Galaxy Note w teście Smart4!

Motorola Defy+ w crash-teście Goryla ze Smart4

Motorola Defy+ to nowa, ulepszona odsłona popularnego smartfona charakteryzującego się podwyższoną odpornością na warunki zewnętrzne, a przede wszystkim pył i wodę. Ekspert od crash-testów wziął sobie za cel sprawdzenie, jak zapewnienia producenta mają się do rzeczywistości. A że to ekspert nietypowy, wybrał... osobliwe metody.

AppGrade: recenzja aplikacji Evi

Jak wspaniale byłoby obsługiwać telefon bez dotykania go... w iPhonie 4S jest już taka możliwość, to asystent głosowy o nazwie Siri. A co jeśli nie jesteśmy posiadaczami smartfona spod znaku jabłuszka? Właściciele urządzeń z Androidem dostali alternatywę o dziwnie podobnie brzmiącej nazwie - Evi. Ale czy aby na pewno alternatywę? Twórcy programu AppGrade postanowili to sprawdzić.

AppGrade: recenzja aplikacji Polska prasa

W kolejnym odcinku przetestowano aplikację mającą dawać szybki dostęp do newsów z kilkunastu rodzimych portali informacyjnych, oszczędzając nasz czas i pakiet danych. Warto po nią sięgnąć? Zobaczmy...

Zobacz w DI inne programy telewizji StartupTV.pl


Źródło: StartupTV.pl
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy