Startup Legal, kolejne spotkanie Founder Institute Warsaw

PATRONAT MEDIALNY 08-03-2013, 09:40

W najbliższy poniedziałek 11 marca o godzinie o 18.30 odbędzie się kolejne wydarzenie Founder Institute Warsaw. Pierwszy raz spotkanie poświęcone będzie wyłącznie tematyce prawa w projektach internetowych oraz kwestiom prawnym związanym z udziałem w programie Founder Institute.

Gościem specjalnym będzie przedstawiciel kancelarii Taylor Wessing, którego berliński oddział jest oficjalnym partnerem w tamtejszej edycji Founder Institute. Tym samym będzie to okazja do dokładniejszego poznania zagadnień wynikających z realizacji projektów technologicznych. Uczestnicy spotkania dowiedzą się, na co zwrócić uwagę przy tego rodzaju firmach, jak chronić swoje pomysły oraz jak czytać umowy przed ich podpisaniem.

Dodatkowo przedstawiciele Founder Institute Warsaw opowiedzą o prawnych aspektach uczestnictwa w programie. Zaprezentują korzyści oraz wymogi, jakie wiążą się z dołączeniem do pierwszej edycji programu w Polsce.

Zainteresowanych zapraszamy do udziału w wydarzeniu już 11 marca o godzinie 18:30 w AIP Business Link, w Zebra Tower, ul. Mokotowska 1, p.12. Spotkanie jest bezpłatne – obowiązuje tylko rejestracja: http://fi.co/e/2195


  
znajdź w serwisie

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy