Serwer - podstawowe narzędzie pracy w firmie

Artykuł sponsorowany 21-09-2010, 08:00

Niemal każda firma korzysta obecnie z serwera. Wydajny serwer, który oferuje liczne możliwości ma kluczowe znaczenie dla funkcjonowania firmy. Dlatego warto wybrać najlepszy.

www.nazwa.pl

Jednym z wyznaczników, którymi powinieneś się kierować, chcąc wybrać najlepszy serwer dla swojego przedsiębiorstwa są funkcjonalności wpływające na działanie firmowej poczty elektronicznej. Serwer umożliwia nie tylko udostępnianie strony WWW w Internecie, ale także jest platformą wymiany i archiwizowania korespondencji e-mail prowadzonej z klientami i kontrahentami. Koszt jego posiadania jest niewielki. W serwisie nazwa.pl roczny abonament za użytkowanie serwerów serii Active wynosi jedynie 300 zł netto. Dzięki atrakcyjnym promocjom, np. „Serwer za darmo + Kaspersky gratis!” możesz mieć go za 0 złotych na pierwszy okres abonamentowy. Tak oferta warta jest tego, aby poznać ją bliżej!

nazwa.pl

Serwery Active dostępne w serwisie nazwa.pl umożliwiają Ci zarządzanie firmową komunikacją bez żadnych ograniczeń. Niespotykaną za tą cenę powierzchnią 25 GB możesz dowolnie dysponować, w zależności od swoich potrzeb przeznaczając ją na konta e-mail, strony WWW i bazy danych. Zarządzanie odbywa się przez przyjazny każdemu użytkownikowi program Active.admin. Korzystanie z aplikacji nie sprawi Ci najmniejszych trudności. W mgnieniu oka nauczysz się tworzyć nowe konta e-mail i aliasy (a możesz ich tworzyć nieograniczoną liczbę) oraz konfigurować filtry antyspamowe. Docenisz również możliwość tworzenia kont pocztowych o tych samych nazwach, ale w różnych domenach. Dzięki temu, prowadząc kilka serwisów WWW np. dla osobnych podmiotów gospodarczych, możesz utrzymywać spójny system adresów e-mail (biuro@firma1.pl i biuro@firma2.pl).

nazwa.plSprawne funkcjonowanie firmy i koordynację działań ułatwi Ci również protokół IMAP dostępny dla poczty na serwerach Active serwisu nazwa.pl. IMAP jest niezbędny, gdy liczy się mobilność. Usprawnia on korzystanie z poczty elektronicznej za pomocą telefonu komórkowego. Za jego pomocą pobierane są jedynie nagłówki wiadomości – nie ponosisz więc zbędnych kosztów związanych z transferem i zawsze masz najświeższe informacje. IMAP to także możliwość korzystania z jednej skrzynki e-mail przez większą liczbę użytkowników jednocześnie.

Ale to nie wszystko! Wygodę korzystania z firmowej poczty lokowanej na serwerach Active odczujesz szybko, dzięki rewelacyjnemu organizerowi Active.office, udostępnianemu za darmo przez serwis nazwa.pl. Daje on znacznie większe możliwości, niż tylko odbieranie i wysyłanie wiadomości e-mail. Dzięki niemu będziesz mógł sprawnie organizować swoje działania, a także nadzorować i koordynować obowiązki pracowników. Możliwe jest to dzięki opcji udostępniania modułów takich, jak kalendarz czy lista zadań. Uprawnieni użytkownicy będą mogli w zależności od przyznanych kompetencji: podglądać zdarzenia, tworzyć nowe, edytować lub usuwać już istniejące wpisy.

nazwa.plWybierając serwer miej na uwadze, aby pomógł on firmie efektywnym funkcjonowaniu. Od tego zależeć będzie powodzenie podejmowanych działań. Pamiętaj! Twoja firma zasługuje na to co najlepsze! A znajdziesz to tylko w serwisie nazwa.pl.

www.nazwa.pl


To warto przeczytać

fot. inFakt  
znajdź w serwisie


Aplikacja InPost Mobile

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Listopad 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
« strona główna  -  do góry ^
Serwisy specjalne: