Serial w Sieci czeka na fanów kina do końca marca (wideo)

18-03-2011, 15:29

Serial współtworzony przez internautów to interesujący eksperyment, jednak by wziąć w nim udział, trzeba się śpieszyć - pozostały już tylko niecałe dwa tygodnie.

O inicjatywie wspominaliśmy już jakiś czas temu, jednak organizatorzy postanowili przesunąć termin zakończenia przyjmowania prac na koniec marca.

>>Czytaj także: Google chce poprawić jakość materiałów w YouTube

:[SONDA]:Zadanie internautów pozostaje bez zmian i jest nim przygotowanie scenariusza pilotażowego odcinku serialu oraz streszczenia kilku kolejnych. Otwarty pozostaje także pomysł tego, jak w losy głównego bohatera będą mogli ingerować sami internauci.

Nagrodą za napisanie zwycięskiego scenariusza jest 10 tysięcy złotych, iPod Touch oraz zaproszenie do dalszej współpracy przy produkcji serialu. Osoby, które zajmą drugie i trzecie miejsce, będą musiały się zadowolić kolejno 2 tysiącami złotych i iPodem Nano oraz tysiącem i iPodem Shuffle.

Już teraz w sieci pojawił się natomiast pierwszy klip promujący inicjatywę, który zachęca do "uwolnienia swojego umysłu". Paweł Maślona, scenarzysta i reżyser spotu, podkreśla, że jest to luźna wariacja na temat amerykańskich zwiastunów filmowych (wideo można zobaczyć poniżej).

W projekt zaangażowani są również m.in. Xawery Żuławski, Sławomir Idziak oraz Alvernia Studios.

>>Czytaj także: Serial "Lost" używany do rozpowszechniania fałszywego antywirusa


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy