Ruszyła dystrybucja GG Pro w sieci partnerskiej

15-06-2009, 15:51

Komunikator Gadu-Gadu dla biznesu, czyli GG Pro uruchomił program partnerski, który umożliwi webmasterom, twórcom stron i firmom internetowym zarabianie na pośrednictwie w sprzedaży tego programu.

GG Pro to komunikator dla firm. Poza standardowymi możliwościami, zawiera on funkcje zaprojektowane w celu ułatwienia pracy w rozproszonych zespołach, takie jak: wspólna lista kontaktów, zarządzanie poziomem uprawnień pracowników, statystyki ich aktywności oraz wspólna historia rozmów.

Aplikacja daje też kierownictwu firmy dodatkową korzyść w postaci możliwości nadzoru nad wykorzystaniem komunikatorów w przedsiębiorstwie. Administratorzy programu posiadają pełny dostęp do informacji o firmowym komunikatorze – począwszy od tworzenia kont, przez nadawanie uprawnień pracownikom i przydzielanie ich do grup roboczych i departamentów, aż po monitoring aktywności i statystyki rozmów. Aplikacja pozwala także mierzyć ilość rozmów biznesowych i prywatnych, a wyniki prezentuje w formie raportów i wykresów.

Oferta partnerska GG Pro przewiduje 3 modele współpracy:

Podstawowa forma współpracy pozwalająca na szybkie i łatwe rozpoczęcie czerpania zysków ze sprzedaży GG Pro to program afiliacyjny. Polega on na umieszczeniu reklam GG Pro na własnych stronach partnera i kierowanie użytkowników zainteresowanych komunikatorem dla firm na strony GG Pro. Podmioty współpracujące z GG Pro mogą czerpać zyski zarówno z tytułu pierwszej, jak też kolejnych płatności dokonanych przez klientów, którzy zakupią GG Pro w efekcie przeprowadzenia kampanii.

Program partnerski jest bardziej zaawansowaną formą współpracy, przygotowaną z myślą o firmach zainteresowanych umieszczeniem GG Pro w swojej ofercie handlowej. Oferta skierowana jest do webmasterów, agencji interaktywnych, integratorów i sprzedawców oprogramowania oraz VAR (Value Added Resellers).

Partnerstwo SaaS jest najbardziej zaawansowaną formą współpracy, która odbywa się w oparciu o przygotowany zestaw funkcji API. Możliwa jest integracja GG Pro ze sklepem partnera i prowadzenie przez niego samodzielnej sprzedaży aplikacji. LIVECHAT Software zajmuje się w tej sytuacji stroną techniczną usługi.

Program partnerski GG Pro przygotowała firma LIVECHAT Software, spółka należąca do grupy GG Network S.A.

Szczegóły na temat oferty skierowanej dla partnerów można znaleźć na stronie ggpro.pl.


Źródło: GG Pro
Tematy pokrewne:  

tag programy partnerskietag GG Pro
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930