Rusza Students Roadshow – praktycznie o e-commerce

PATRONAT MEDIALNY 07-10-2013, 14:39

Platforma iStore.pl należąca do Grupy Allegro wystartowała z nowym cyklem spotkań edukacyjnych Students Roadshow. Wydarzenie skierowane jest do studentów, którzy poprzez uczestnictwo w wykładach będą mogli pozyskać niezbędną wiedzę o rynku e-usług w Polsce. Cały cykl spotkań spina konkurs, w którym nagrodą są płatne, wakacyjne staże zaoferowane przez liderów branży e-commerce.

Students Roadshow rusza już 9 października w Warszawie i potrwa do marca 2014 r. Zakres tematyczny spotkań jest bardzo szeroki. W ramach wykładów poruszone zostaną najważniejsze aspekty e-usług: struktura rynku, zakładanie i prowadzenie działalności online, marketing oraz obsługa e-klienta. Specjaliści zgłębią tajniki promocji w wyszukiwarkach, social media, usability, a także afiliacji w internecie. Bezpłatne szkolenia poprowadzą eksperci branży, praktycy pracujący na co dzień w strukturach Grupy Allegro, Grupy Bankier, PayU oraz Power Media S.A.

- Students Roadshow wynika z naturalnej potrzeby dzielenia się praktyczną wiedzą z tymi, którzy za chwilę rozpoczną swoją karierę zawodową i będą kreować rynek e-usług – mówi Joanna Kozińska, Dyrektor Zarządzająca serwisem iStore w Grupie Allegro. Poprzez udział w konkursie studenci zyskują szansę na sprawdzenie swoich możliwości wśród najlepszych poprzez udział w płatnych stażach. Zatrudniamy ponad 1000 specjalistów – wiemy zatem, jakie umiejętności są szczególnie potrzebne na obecnym rynku pracy; na pewno muszą być praktyczne – dodaje Kozińska.

Partnerami wydarzenia są: Izba Gospodarki Elektronicznej, Web.gov.pl, PayU, Power Media S.A oraz należący do spółki Serwis iFirma.pl. Students Roadshow wspierają medialnie: Nowy Marketing, Marketer+, Bankier.pl, ecommerce.edu.pl, MamBiznes.pl oraz Dziennik Internautów.

Więcej informacji o bieżących spotkaniach i o konkursie Students Roadshow można odnaleźć w specjalnie przygotowanym serwisie pod adresem www.studentsroadshow.pl


Tematy pokrewne:  

tag Students Roadshowtag patronat DItag e-commerce
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy