Rozpoczął się projekt „Polskie Prezydencje w Europie”

29-08-2011, 21:27

„Polskie Prezydencje w Europie” to projekt mający na celu przedstawienie i promowanie sylwetek osób reprezentujących Polskę i zajmujących znaczące stanowiska w strukturach międzynarodowych.

Prezydencja Polski w Radzie Unii Europejskiej stanowi wyjątkową okazję do promowania osiągnięć Polski na arenie międzynarodowej. W Polsce jest wiele osób działających skutecznie w ramach międzynarodowych instytucji i organizacji.

Sonda
Czy prezydencja to dobry czas na promowanie kraju i ludzi?
  • tak
  • nie
  • nie mam zdania
wyniki  komentarze

Instytut Logistyki i Magazynowania GS1 Polska, który jest inicjatorem projektu, podjął się promowania Polaków, którzy swoją pracą i zaangażowaniem osiągnęli sukces i uznanie, przewodnicząc organizacjom międzynarodowym, reprezentując Polskę w Europie i na świecie.

- Wielkim zaskoczeniem dla nas, organizatorów, na początku projektu był fakt, jak wielu Polaków pełni kluczowe role w Europie. Projekt planujemy realizować do końca 2011 roku. Prosimy wszystkich chętnych o bezpośredni kontakt poprzez stronę www.polskieprezydencje.pl - mówi dr inż. Elżbieta Hałas, pracownik Instytutu Logistyki i Magazynowania, a od stycznia 2011 roku przewodnicząca GS1 in Europe, globalnej organizacji odpowiedzialnej między innymi za kody kreskowe.

>> Czytaj też: Mocny start polskiej prezydencji dzięki portalom internetowym

Patronem honorowym projektu została Małgorzata Handzlik, Poseł do Parlamentu Europejskiego, Wicekoordynator EPP w Komisji Rynku Wewnętrznego i Ochrony Konsumentów (IMCO), członek Komisji Handlu Międzynarodowego (INTA).

Zaproszenie do wsparcia inicjatywy zostało przesłane do kilkudziesięciu osób. W inicjatywę aktywnie włączyli się już m.in. Zbigniew Derdziuk, Przewodniczący Komitetu Sterującego Europejskiej Regionalnej Sieci ISSA oraz Robert Firmhofer, Prezes Europejskiej Sieci Centrów i Muzeów Nauki - Ecsite.

Więcej informacji na stronie projektu: www.polskieprezydencje.pl


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Listopad 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930