Rachunki za komórkę na celowniku killbill

15-04-2011, 07:38

Dzięki skomplikowanym obliczeniom matematycznym killbill – wcześniej pod nazwą blupill – ma doprowadzić do obniżenia rachunków telefonicznych użytkowników serwisu. Usługa kosztuje kilka złotych, ale analiza może podpowiedzieć ofertę, która pozwoli oszczędzić nawet połowę miesięcznych wydatków na telefon.

Twórcy blupilla, optymalizatora wydatków na rachunki telefoniczne, wydali wersję finalną swojej usługi pod nazwą killbill (to kill a bill - "zabij rachunek"). Usługa ma zacierać podział, jakim jest oferta na kartę i abonament. Klient otrzyma propozycję najlepszej oferty, a według twórców miesięczne rachunki mogą zmaleć o połowę.

- Ta nazwa idealnie oddaje nasz cel i mówi o tym, co robimy. Chodzi nam o to, żeby zbić rachunki i żebyśmy nie musieli się już głowić nad tym, za co właściwie płacimy - tłumaczy Sebastian Barylski, szef firmy Entellico, która stworzyła usługę killbill.

>> Czytaj też: Twórcy Blupill odpowiadają na zarzuty operatów

Sonda
Skorzystasz z usługi killbill?
  • tak
  • nie
  • nie mam takiej potrzeby
wyniki  komentarze

Pomimo tego, iż po stronie killbilla stoi Anna Streżyńska, Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej, projektowi nieprzychylni są operatorzy, a w szczególności Orange. Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP, ostrzega klientów sieci, że udostępnianie kodu abonenckiego może wiązać się z zerwaniem umowy. Rzecznik Play z kolei radzi podchodzić do projektu z dystansem, tłumacząc także, że prawnicy TP są w błędzie. Reszta operatorów nie wyraziła jeszcze swojego zdania na ten temat.

Twórcy serwisu zapewniają, że dane do logowania przechowywane są wyłącznie na komputerze użytkownika, a to, co trafia do killbill, jest dobrze chronione.

Skorzystanie z usługi kosztuje od 1,90 zł (przelew) do 3,69 zł (SMS). Serwis ma być dostępny jeszcze w tym tygodniu pod adresem: killbill.pl

>> Blupill pomoże zaoszczędzić na rachunkach telefonicznych


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Marzec 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031