Porady online dla seniorów

29-11-2006, 04:15

Skierowany do starszych użytkowników internetu serwis Senior.pl uruchomił dział z poradami dotyczącymi różnych dziedzin życia, między innymi medycyny, psychologii, finansów, relacji rodzinnych, czy związków międzyludzkich.

- Porady są z założenia możliwie zwięzłe i poruszające w sposób maksymalnie przekrojowy jeden temat. Dział jest zbiorem praktycznych porad i objaśnień na różne tematy - mówi Grzegorz Gacki, redaktor naczelny serwisu. - Dzięki wskazówkom specjalistów współpracujących z portalem, Czytelnicy mogą rozwiązywać swoje problemy bez konieczności szukania rozwiązania na własną rękę. - dodaje.

Porady stanowią źródło fachowej wiedzy z wielu dziedzin, przydatne głównie od strony praktycznej. Ze względu na specyfikę adresatów serwisu, porady dotyczą głównie zdrowia i zdrowego stylu życia, chociaż nie tylko. Twórcy serwisu nie unikają również porad z tematyki uchodzącej za społeczne tabu - relacji uczuciowych wśród seniorów i życia erotycznego osób dojrzałych.

Obecnie w Senior.pl znajduje się kilkadziesiąt porad. W każdym tygodniu przybywają nowe. Można je zarówno przeglądać w poszczególnych działach serwisu, jak i znaleźć interesujący temat przy pomocy wyszukiwarki.

Następny artykuł » zamknij

Obsługa klientów według TP

Tematy pokrewne:  

tag związki międzyludzkietag finanse
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy