Ponad 200 filmów za darmo w OnetVOD

02-06-2011, 22:19

Has, Munk, Holland, Polański, Ford – filmy między innymi tych mistrzów będzie można oglądać w OnetVOD. Ponad 200 polskich filmów pojawi się w portalu Onet.pl w ramach akcji „Polska inwazja”.

Wszystkie tytuły będą dostępne bezpłatnie, a znajdą się wśród nich zarówno niekwestionowane arcydzieła rodzimego kina, jak i produkcje mniej znane.

Sonda
Korzystasz z serwisów VOD?
  • tak, tylko z bezpłatnych
  • tak, bez względu na płatności
  • nie
wyniki  komentarze

„Polska inwazja” w OnetVOD to okazja do zapoznania się z najlepszymi i najgłośniejszymi polskimi filmami oraz obejrzenia największych rodzimych gwiazd w ich najgłośniejszych kreacjach. Obecnie do serwisu trafiło już kilkadziesiąt tytułów.

Wśród filmów pojawią się takie produkcje, jak nagrodzeni na festiwalu w Cannes „Aktorzy prowincjonalni” Agnieszki Holland z kreacją Tadeusza Huka, komedia „Ewa chce spać” ze Stanisławem Mikulskim i Barbarą Kwiatkowską, kryminał na podstawie scenariusza Joe Alexa pt. „Gdzie jest trzeci król?” z Andrzejem Łapickim, arcydzieło Wojciecha J. Hasa „Jak być kochaną” z Barbarą Krafftówną i Zbigniewem Cybulskim, „Zezowate szczęście” Andrzeja Munka z Bogumiłem Kobielą w roli Piszczyka oraz „Wilczyca” Marka Piestraka – jeden z najpopularniejszych polskich horrorów.

>> Czytaj też: VoD od TP nie tylko dla klientów TP

To wspaniały zestaw tytułów, z których większość to filmy wielorazowego użytku. Klasyczne polskie kino z lat 1947-1989 przeżywa dziś prawdziwy renesans. W zeszłym roku festiwal Era Nowe Horyzonty przypominał twórczość Wojciecha J. Hasa, a jego filmy cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem widzów – mówi Marcin Kamiński, menadżer ds. programmingu wideo w portalu Onet.pl.

W ciągu kolejnych tygodni pojawią się kolejne filmy, w tym np. „Dotknięcie nocy” – jedyny pełnometrażowy kryminał w dorobku Stanisława Barei, komedia „Jak rozpętałem II Wojnę Światową” z Marianem Kociniakiem, kryminał „Morderca zostawia ślad”, w którym swoją ostatnią rolę zagrał Zbigniew Cybulski, nominowany do Oscara „Nóż w wodzie” Romana Polańskiego oraz „W pustyni i w puszczy” Władysława Ślesickiego.

Filmy można oglądać pod adresem: vod.onet.pl


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Czerwiec 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930