Polskie apteki za pomocą internetu obniżają koszt dotarcia do klientów

30-07-2009, 16:41

Informacje na temat zdrowia, profilaktyki i leków można znaleźć w nowym serwisie, uruchomionym przez trzecią pod względem wielkości sieć aptek w Polsce - Apteki Medyczne. Witryna ma być sposobem m.in. na optymalizację kosztów bieżącej działalności i obniżenie kosztów dotarcia do klientów.

Apteka Medyczna - strona główna
fot. - Apteka Medyczna - strona główna
Sieć Apteki Medyczne uruchomiła serwis internetowy, zawierający bazę wiedzy na tematy związane ze zdrowiem, profilaktyką zdrowotną oraz lekami. Wkrótce będzie tam można nabyć leki, obecnie można je jedynie zamówić.

Sonda
Czy leki powinny być dostepne online?
  • Zdecydowanie tak
  • Tylko te bez recepty
  • Uważam, że nie
  • Nie mam zdania
wyniki  komentarze

Z powstałym serwisem zintegrowana została Strefa Aptek, czyli system, wspierający działalność biznesową firmy. Umożliwia on komunikację pomiędzy aptekami wchodzącymi w skład sieci Aptek Medycznych oraz składanie i realizację zamówień leków w hurtowni.

– Wdrożenie nowego portalu i wykorzystanie Internetu to dla nas sposób na optymalizację kosztową bieżącej działalności i obniżanie kosztów dotarcia do klientów. Realizacja takiej strategii pozwala nam na oferowanie leków po najniższych cenach, tak aby były dostępne do jak najszerszej grupy Polaków – mówi Jarosław Mróz, Prezes Zarządu Aptek Medycznych.

Wdrożeniem portalu zajęła się firma Benhauer, która prowadzi również kompleksowy program marketingu internetowego (Google Marketing) na rzecz Aptek Medycznych. W planach portalu jest także wdrożenie apteki internetowej.


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Marzec 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031