Polski system kontroli drogowej w Wielkiej Brytanii. Nowe porozumienia o współpracy. Przegląd #ebiznes

15-05-2017, 08:11

Konsolidacja, współpraca, partnerstwo... Jak wynika z dzisiejszego przeglądu, coraz więcej firm łączy siły, by uatrakcyjnić i poszerzyć ofertę oraz zwiększyć grono odbiorców. Zapraszamy do lektury.

  • Polska firma Inelo wdrożyła autorski system kontroli TachoScan Control w brytyjskiej Agencji Normalizacyjnej ds. Kierowców i Pojazdów (Driver and Vehicle Standards Agency), wprowadzając do swego rozwiązania nowe funkcje dostosowane do potrzeb tej instytucji. Jest to 29. inspekcja drogowa obsługiwana przez bielską firmę (źródło: materiał prasowy Inelo).
  • VML Poland określa nowy kierunek działań - postawi na rozwój w swojej ofercie dwóch głównych produktów: Sitefinity (.NET) oraz Drupal (PHP). VML jest partnerem dostawców tych rozwiązań - Progress Sitefinity i Acquia Drupal. Ponadto, VML Poland będzie wdrażać projekty oparte o CMS Magnolia (źródło: materiał prasowy firmy VML Poland).
  • Crossover - amerykański startup pracujący w środowisku Ruby on Rails - przejął firmę Engine Yard, która dostarcza rozwiązania wspomagające programowanie w tym środowisku. Dzięki temu powstanie pełna gamę usług z wykorzystaniem RoR i kompleksowym wsparciem dla ponad miliona działających na nim aplikacji (źródło: materiał prasowy firmy Crossover).
  • Wspominaliśmy niedawno o firmie Laser-Med, która ­z branży medycyny estetycznej przeszła do sektora gier.  Firma podpisała właśnie swoje pierwsze porozumienie o współpracy ze One More Level S.A. Jest to polskie studio założone w 2014 r., które wydało takie gry jak Warlocks vs Shadows, Deadlings czy Race to Mars (źródło: materiał prasowy firmy Laser-Med).
  • Kolejna konsolidacja w branży cyberbezpieczeństwa. F-Secure ogłosiło przejęcie Digital Assurance – brytyjskiej firmy świadczącej usługi konsultingowe z zakresu bezpieczeństwa informacji dla rządów i firm z najbardziej wrażliwych sektorów. Współpraca pozwoli rozwijać ofertę F-Secure dla biznesu, uwzględniając nowe i zmieniające się zagrożenia dla cyberbezpieczeństwa firm (źródło: materiał prasowy F-Secure).

Zapraszam do czytania i komentowania. Jeśli traficie na świeży lub ponadczasowy tekst poświęcony e-biznesowi, napiszcie do mnie: jr@di24.pl - możliwe, że zamieszczę informację o nim w kolejnym przeglądzie.


To warto przeczytać


Komentarze
comments powered by Disqus
  
znajdź w serwisie

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Czerwiec 2018»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Jak czytać DI?
Newsletter

Podaj teraz tylko e-mail!RSS
Copyright © 1998-2018 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.