Pobranie natychmiastowe w AlleKurier

12-01-2012, 17:44

Od wtorku wszyscy nadający przesyłki za pobraniem mogą liczyć na otrzymanie kwoty pobrania następnego dnia po jej doręczeniu. Platforma kurierska AlleKurier.pl uruchomiła właśnie nową usługę - Pobranie Natychmiastowe.

Pobranie Natychmiastowe ma być rozwinięciem usługi Pobranie Express. Użytkownicy AlleKuriera mogą wybierać pomiędzy zwrotem kwoty pobrania w terminie 3 dni roboczych bądź Pobraniem Natychmiastowym, wówczas pieniądze na koncie nadawcy znajdą się następnego dnia (jeśli nie trafimy na święto lub weekend). W pierwszym przypadku przyspieszenie zwrotu pobrania do 500 zł jest darmowe, w drugim zaś usługa kosztuje 1% wartości pobrania, jednak nie mniej niż 2 zł.

- Wychodząc naprzeciw potrzebom nadawców i sklepów internetowych, których pieniądze były obracane przez firmy kurierskie, umożliwiamy szybszy dostęp do pieniędzy, które należą do nich, a nie do firm kurierskich. Pobranie Natychmiastowe wprowadziliśmy po to, aby obrót towarami był szybszy, a sprzedawcy zarabiali jeszcze więcej - mówi Krzysztof Kukla, założyciel serwisu.

Czytaj też: DPD: to klient wybiera, kiedy otrzyma paczkę

Pobranie Express funkcjonuje od ponad trzech miesięcy i jest dostępne dla przewoźników obsługiwanych przez platformę: UPS, DPD, DHL i K-EX. Z Pobrania Natychmiastowego nadawcy mogą korzystać w przypadku firm UPS i DPD.

Właściciel serwisu zaznacza też, że przesyłka za pobraniem jest opcją płatną dodatkową, a jej wysokość jest uzależniona od wybranego przewoźnika i jest niezależna od wyboru takich usług, jak Pobranie Express czy Pobranie Natychmiastowe.


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Listopad 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930