Po WOŚP i stacjach radiowych czas na prezydenta!

22-01-2006, 12:10

Przedstawiciele komunikatora Gadu-Gadu odwiedzili byłego Prezydenta RP, Lecha Wałęsę z dość ciekawą ofertą...

Kilka dni temu informowaliśmy za Dziennikiem Bałtyckim o możliwości porozmawiania z byłym prezydentem Lechem Wałęsą przez komunikator Gadu Gadu. Numer prezydenta (5606334) nie zapadał zbyt dobrze w pamięć, na co pewnie zwrócili uwagę specjaliści od marketingu firmy Gadu-Gadu Sp. z o.o. i postanowili to wykorzystać w promowaniu swojego produktu.

Podczas spotkania Lech Wałęsa otrzymał od producenta komunikatora specjalny numer Gadu-Gadu: 1980. Wraz z nowym, symbolicznym numerem, który prezydent wybrał z kilku propozycji, Lechowi Wałęsie wręczono także certyfikat poświadczający jego przyznanie.

Od dawna interesuję się internetem. Mam kilka komputerów, laptopa zabieram ze sobą w dalekie podróże... - powiedział podczas spotkania z przedstawicielami firmy Lech Wałęsa.

Lech Wałęsa zapewnia, że stara się rozmawiać z każdym, ale jest to niezwykle trudne - otrzymuje bardzo dużo spontanicznych wiadomości, od pytań przez podziękowania do życzeń. Jak widać, na załączonym poniżej zdjęciu, szczęśliwcy będą mogli także przeprowadzić wideorozmowy z byłym Prezydentem RP.

Wygląda na to, że firma Gadu-Gadu zaczyna zauważać konkurencję w polskim świecie komunikatorów i - co trzeba przyznać - podejmuje dość ciekawe akcje by promować swój produkt. Miejmy jednak nadzieję, że przy obecnej niestabilności usług oferowanych przez Gadu-Gadu, działania te będą jedynie miłą ciekawostką, a nie próbą monopolizacji rynku IM w Polsce. Zresztą, przedstawiciele konkurencyjnych produktów, nie musza pozostawać w tyle w swoich działaniach marketingowych - wystarczy tylko wykorzystywać sytuacje i próbować nieszablonowych pomysłów.

Lech Wałęsa przy komputerze

Ciekawe, czy widoczne na zdjęciu pudełko z nowo rozpakowanej kamery internetowej to też prezent od zespołu GG? W sumie, głupio tak odwiedzać prezydenta z "pustymi rękami" ;-)

Tematy pokrewne:  

tag prezydenttag komunikatory
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy