Pizza przez telewizor w Będzinie

19-10-2010, 08:48

Nie telefonem, a pilotem od telewizora można zamówić pizzę w Będzinie. Kanion Pizza wraz z tamtejszym operatorem udostępniła nową usługę, wykorzystującą interaktywną telewizję cyfrową.

Usługa dostępna jest za pośrednictwem lokalnego operatora telewizji cyfrowej NGTV. Podczas zmiany kanału na ekranie telewizora pojawi się panel informacyjny z możliwością bezpośredniego przejścia do menu pizzerii. Intuicyjna nawigacja poprowadzi do zatwierdzenia wyboru. Ostatni krok to podpis klienta poprzez indywidualny numer.

>> Czytaj też: Pizza przez internet! I to 24h na dobę!

Sonda
Zamówiłbyś pizzę przez telewizor?
  • Tak, to wygodniejsze niż telefon
  • Tak, jeśli koszty nie będą wyższe
  • Nie, wolę przez telefon/internet
  • Nie zamawiam pizzy w ogóle
wyniki  komentarze

Zamówienie przetwarzane jest przez system komputerowy, który przesyła specyfikację zamówienia i adres dostawy do pizzerii. Cały proces odbywa się w sposób bezgotówkowy, rachunek doliczany jest do miesięcznej faktury za telewizję. Zdaniem twórców jest to najszybszy sposób zamawiania pizzy z dowozem do domu, licząc czas od momentu wystąpienia potrzeby do pojawienia się dostawcy pod wskazanym adresem.

Nowe rozwiązanie dedykujemy osobom ceniącym czas i wygodę. Projektując system, braliśmy pod uwagę oczekiwania klientów oraz sytuacje życia codziennego, w których powstaje potrzeba zamówienia pizzy do domu – mówi Rafał Manterys, właściciel Kanion Pizza. Wyeliminowaliśmy konieczność poszukiwania ulotki z numerem telefonu do pizzerii, przeszukiwania internetu, a także konieczność posiadania gotówki - dodaje.

>> Czytaj też: Najdroższa pizza świata


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy