Ostatni miesiąc nadsyłania aplikacji w konkursie GG dla developerów

PATRONAT MEDIALNY 01-12-2010, 17:58

Na zwycięzcę czeka 30 tys. złotych! Jeszcze tylko do końca grudnia można przesyłać aplikacje dla serwisu GG.pl i powalczyć o główną nagrodę. Konkurs skierowany jest do developerów, firm developerskich, a także studentów.

W związku z otwarciem Platformy API GG w połowie października Gadu-Gadu ogłosiło konkurs na najlepszą aplikację dla serwisu GG.pl. Nagrodą główną dla najlepszego developera jest czek na 30 000 złotych, laureaci 2 i 3 miejsca otrzymają tablety iPad.

- API GG ciągle się rozwija. W ostatnich tygodniach udostępniliśmy nowe zasoby, które zwiększają możliwości dla tworzących aplikacje developerów - mówi Zbigniew Pieńkowski, CIO w GG Network S.A. - Wszelkie zmiany publikujemy na bieżąco na blogu developerów pod adresem dev.gg.pl. Dziś ukazał się tam także artykuł mówiący o tym, jak w prosty sposób stworzyć aplikację do GG.pl na przykładzie biorytmu.

Zgłoszenia do konkursu można przesyłać jeszcze przez miesiąc, do 31 grudnia 2010 roku.

- Kontaktujemy się z developerami, którzy piszą i dodają aplikacje konkursowe - dodaje Zbigniew Pieńkowski. - Ten kontakt jest dla nas cennym źródłem informacji zwrotnej na temat API i aplikacji, jakie developerzy przygotowują. Są to głównie gry i aplikacje rozrywkowe.

Serwis GG.pl odwiedziło w listopadzie ponad 4 mln użytkowników (unique users). Jest on silnie zintegrowany z komunikatorem Gadu-Gadu, z którego korzysta ponad 10 mln osób miesięcznie. Jest to ogromna społeczność i szansa dla developerów na sprawdzenie swoich umiejętności i przetestowanie aplikacji przez wiele milionów użytkowników.

Oficjalna strona konkursu znajduje się na blogu developerów GG Network S.A. pod adresem dev.gg.pl/konkurs. Ogłoszenie zwycięzcy konkursu nastąpi 15 lutego 2011 roku. Nagrodzona aplikacja znajdzie się w głównym pasku aplikacji serwisu GG.pl.

Jak wziąć udział w konkursie?

  1. Zaloguj się w serwisie dev.gg.pl/konkurs swoim numerem Gadu-Gadu.
  2. Zaakceptuj regulamin konkursu i platformy API GG.
  3. Wypełnij formularz rejestracji.
  4. Zgłoś swoją aplikację.

Wygrywa jeden projekt, ale organizator przewiduje także przyznanie dodatkowych nagród i wyróżnień. Patronami medialnymi konkursu są: Software Developer's Journal, Dziennik Internautów, miesięcznik PC Format, Wyższa Szkoła Polsko-Japońska oraz serwis mikroblogowy Blip.pl.

Jury konkursu:

Łukasz Łopuszański - redakcja Software Developer's Journal

Paweł Bijata - redakcja PC Format

Marek Soból - CPO GG Network S.A.

Zbigniew Pieńkowski - CIO GG Network S.A.

Marcin Jagodziński - bloger, twórca serwisu Blip.pl

 

http://dev.gg.pl/konkurs - strona konkursowa

http://dev.gg.pl - blog developerów GG Network S.A.

Wszelkie pytania odnośnie konkursu i uwagi techniczne przyjmowane są pod adresem: dev@gadu-gadu.pl

>> Zobacz: Jak stworzyć aplikację na GG.pl?


Tematy pokrewne:  

tag patronat DItag konkursytag GG.pltag GGtag Gadu-Gadu
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930