Od pomysłu do biznesu! BRAMA do przedsiębiorczości - Entrepreneuria Acceleration Weekend

PATRONAT MEDIALNY 03-12-2013, 16:12

Masz pomysł na startup? Chcesz, żeby Twój pomysł podbił świat? Najważniejsze są pierwsze kroki, a my możemy Ci pomóc je wykonać! Śpiesz się, do 9 grudnia możesz zapisać się do programu Entrepreneuria Acceleration Weekend.

brama do przedsiębiorczości

Kiedy: 13-15.12.2013 

Gdzie: Laboratorium BRAMA, ul. Nowowiejska 15/19, Warszawa

Po udanej letniej Start-up Academy 2013 przyszedł czas na kolejne wydarzenie programu Entrepreneuria: weekend akceleracyjny pod hasłem „Brama do przedsiębiorczości”, który odbędzie się w dniach 13-15 grudnia w Laboratorium Technik Mobilnych BRAMA na Politechnice Warszawskiej.

Formuła startup weekendu jest dobrze znana każdemu aspirującemu przedsiębiorcy: 3 dni intensywnych szkoleń, mentoringu oraz ciężkiej pracy zaowocować ma prototypem rozwiązania i biznesplanem. W przypadku Entrepreneurii preferowane są pomysły na biznes z obszaru wysokiej techniki. Poza wymiernymi korzyściami najcenniejsza jest możliwość poznania ciekawych ludzi, przyszłych partnerów biznesowych, oraz zaczerpnięcia inspiracji do działania w atmosferze kreatywnej współpracy. 

Aby wziąć udział w weekendzie nie trzeba mieć ani zespołu ani gotowego pomysłu na startup. Można zgłosić się jako indywidualny uczestnik i dołączyć do któregoś z zespołów w czasie wydarzenia.

W niedzielę na zakończenie wydarzenia odbędzie się prezentacja projektów przed jury złożonym m.in. z inwestorów.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja do 9 września i opłacenie kaucji na stronie: http://brama-do-przedsiebiorczosci.evenea.pl/ 

Więcej informacji znajdziesz na: http://entrepreneuria.eu/brama-do-przedsiebiorczosci/

Śpiesz się! Rejestracja trwa do 9.12.2013!


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy