Nowy gracz giełdy domen z ambicjami na bycie liderem

10-02-2011, 11:46

Nową giełdą domen chcą przyciągnąć inwestorów i odkryć wtórny obrót domenami. Dzięki współpracy z home.pl mają zdobyć pozycję lidera w ciągu roku.

Giełda domen premium.pl oferuje kupno i sprzedaży domen internetowych oraz obsługę ich rejestracji i utrzymania. Serwis został stworzony przez doświadczony zespół przy współpracy z home.pl.

>> Czytaj też: Domena mocnym wsparciem marki

Sonda
Sprzedajesz lub kupujesz domeny na rynku wtórnym?
  • tak
  • nie
wyniki  komentarze

Giełda domen premium.pl jest następcą założonego w 2009 roku serwisu PPD.pl, gdzie utrzymywano ponad 42 tys. domen. Powstanie nowej marki to efekt działań rozwojowych i modernizacyjnych.

Twórcy premium.pl nie ukrywają wysokich ambicji, jakie mają względem serwisu. Mimo że na rynku istnieje już kilka giełd domenowych, świeża oferta ma przyciągnąć inwestorów oraz drobnych nabywców.

Premium.pl w ciągu roku chce osiągnąć to, czego nie udało się innym w ciągu lat
fot. - Premium.pl w ciągu roku chce osiągnąć to, czego nie udało się innym w ciągu lat
Dzięki współpracy z home.pl mamy nadzieję na dotarcie z ofertą domen wystawionych na giełdzie do jak najszerszego grona potencjalnych nabywców. Wierzę, że ten mechanizm łączący ofertę wysokiej jakości domen bezpośrednio z zainteresowanymi nimi podmiotami będzie funkcjonował z korzyścią dla obu stron – mówi Przemysław Bojczuk, właściciel premium.pl.

>> Czytaj też: Polskie domeny w cenie, nawet za milion

Jak informowaliśmy już w Dzienniku Internautów, jako kraj odnotowaliśmy najszybszy wzrost ilości rejestrowanych domen w czwartym kwartale ub.r. w odniesieniu do państw europejskich. W zeszłym roku liczba domen z końcówką .pl osiągnęła 2 mln, a ponad 40% z nich nie jest odnawianych. To uruchamia rynek wtórny.


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Sierpień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31