Natchnienie do biznesu na milioneuro.tv

02-11-2008, 02:54

Niestandardowe pomysły na biznes przekazywane w krótkich filmach wideo publikowanych w internecie to nowy projekt Michała Napierały, uruchomiony na początku października br.

Milioneuro.tv emitowany jest raz w tygodniu - w każdy poniedziałek. W niespełna 2-minutowych odcinkach Michał Napierała prezentuje nieszablonowe pomysły, które po rozwinięciu mogą - jego zdaniem - okazać się sukcesem.

- W tym projekcie nie chcę pokazywać mechanizmów, jak dochodzić do miliona, tylko skupiam się na tym pierwszym etapie, na natchnieniu, na nieszablonowych pomysłach, które w rozwinięciu mają szansę na spektakularny sukces. To taki dokument fabularyzowany albo, jak kto woli, poradnik - wyjaśnił Dziennikowi Internautów Michał Napierała. 

Milioneuro.tv - zrzut strony głównej
fot. - Milioneuro.tv - zrzut strony głównej
Do dziś powstały i zostały opublikowane: krótki zwiastun zapowiadający serial oraz 3 odcinki zatytułowane: "czterolistna koniczyna", "kominek", "kasztany". W najbliższy poniedziałek pojawi się kolejne wideo pn. "kocia sprawa".

Michał Napierała pisze scenariusze na podstawie własnych doświadczeń oraz tego, na co sam natrafił w sieci.

- Nie mam stałej ekipy, większość zdjęć, statystowanie i montaż wykonuję osobiście. W zamierzeniu chciałbym zgromadzić kilka osób, które będą ten serial tworzyć ze mną. Wszystkie koszty pokrywam z własnej kieszeni, w ramach hobby - tłumaczy kulisy projektu.

Michał Napierała od 5 lat pracuje w marketingu poznańskiej telewizji. Studiuje także kulturę audiowizualną i media. W jego miniaturach filmowych widać zarówno profesjonalizm, jak i duszę artysty - swoje pomysły na biznes prezentuje poprzez interesujący montaż oraz przy pełnej gracji muzyki. Jakie są jego oczekiwania?

- Mam nadzieję, że ten serial będzie w jakimś stopniu inspirował ludzi. Czego oczekuję od mojego projektu? Zawsze marzyłem o stworzeniu internetowej marki, takiej zależnej tylko od moich kaprysów :) - mówi Michał Napierała.

Filmy publikowane są online poprzez serwis Vimeo, znany internautom z bardzo dobrej jakości usługi. Witrynę z serialem znajdziecie pod adresem:

Milioneuro.tv


Tematy pokrewne:  

tag pomysłytag Milioneuro.tvtag Michał Napierała
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Styczeń 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031