Na własnych zdjęciach można zarobić (wideo)

10-02-2011, 11:08

Fotografie z różnego rodzaju imprez i wydarzeń, na których są osoby zainteresowane ich posiadaniem, nie muszą być udostępniane za darmo. Możesz skierować je do specjalnego serwisu i sprzedać.

Sonda
Jesteś zainteresowany/a sprzedażą zdjęć swojego autorstwa?
  • tak
  • nie
  • nie robię zdjęć
wyniki  komentarze

- Do pomysłu stworzenia serwisu Zarabiajnafotografii.pl zainspirowało mnie samo życie. (…) Nie chciałem, aby zdjęcia, które robię podczas imprezy, oraz czas, który na nie poświęcam, zostały zmarnowane. Postanowiłem stworzyć platformę internetową, która umożliwia zarabianie na swojej pracy wszystkim tym fotografom, którzy mają podobny problem - mówi Bogusław Makar, pomysłodawca serwisu Zarabiajnafotografii.pl.

Serwis pozwala użytkownikowi na założenie darmowego lub płatnego konta (o pojemności do 2,5 GB), stworzenie dedykowanych folderów oraz zamieszczenie zdjęć z konkretnego wydarzenia.

>> Czytaj też: Facebook przyjmie dużo większe zdjęcia

Użytkownik może dowolnie wyceniać każdą fotografię. Autor zamieszczający zdjęcia w serwisie może zdecydować, czy chce udostępnić cyfrowy oryginał, czy tylko odbitkę, a także ustalić wielkość formatu fotografii. Pozostałe formalności, takie jak przyjęcie zamówienia, pobranie należnej kwoty, naświetlenie odbitek oraz wysłanie zdjęć do klienta, wykonują pracownicy serwisu Zarabiajnafotografii.pl.

W najbliższym czasie serwis zostanie zupełnie oddzielony od internetowego laboratorium fotograficznego Vertis.pl i stanie się oddzielną witryną poświęconą tylko i wyłącznie zarabianiu na fotografii.

>> Czytaj też: Pomoc techniczna Della udostępniła zdjęcia klientki w negliżu

Serwis Zarabiajnafotografii.pl jest współtworzony dzięki dotacji unijnej, przeznaczonej na wytworzenie e-usługi – platformy do sprzedaży zdjęć, oraz systemu opartego o automatyczną korektę zdjęć z zastosowaniem metod przetwarzania obrazu.


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Marzec 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031