MMC Brainville ogłasza konkurs dla firm IT z Małopolski i Podkarpacia

07-03-2012, 13:29

Ruszył konkurs "Biznes 3.0, czyli jak wykorzystać nowe technologie, aby budować konkurencyjność na nowym globalnym rynku", przeznaczony dla innowacyjnych przedsiębiorców z regionu Małopolski i Podkarpacia działających w sektorze IT.

W konkursie mogą wziąć udział zarówno przedsiębiorstwa, które rozwijają firmy w oparciu o nowe technologie, np. wprowadzając rozwiązania e-commerce, jak również spółki, których cała działalność oparta jest na takich technologiach, np. te tworzące wirtualną rzeczywistość, aplikacje mobilne etc. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest prowadzenie działalności związanej z sektorem IT przez minimum 3 lata.

- Nasz konkurs ma pomóc wyjść z ukrycia firmom, które świetnie radzą sobie z nowymi technologiami, ale bardzo często niewiele się mówi o ich sukcesach. Chcemy pokazać te firmy, aby dla innych przedsiębiorców stały się one forpocztą polskiej innowacyjności wśród mikro, małych i średnich firm i zarazem zachęcały przedsiębiorców do powszechnego wykorzystywania nowych technologii - mówi Krzysztof Wnęk z parku technologicznego MMC Brainville.

Czytaj też: Technologie mobilne dla przedsiębiorstw

Wirtualizacja parku technologicznego MMC Brainville
fot. MMC Brainville - Wirtualizacja parku technologicznego MMC Brainville
Konkurs wystartował pierwszego marca. Na stronie www.brainville.pl/przedsiebiorcy/konkurs dostępny jest formularz zgłoszeniowy z pytaniami dotyczącymi sposobu i efektywności wykorzystywania nowych technologii w firmie. Spośród nadesłanych zgłoszeń kapituła wybierze najciekawszy opis. Zwycięzca konkursu będzie mógł wprowadzić się do nowego biura w parku technologicznym MMC Brainville we wrześniu 2012.

Nagrodą w konkursie jest bezpłatny roczny dostęp do infrastruktury biurowej w parku technologicznym MMC Brainville wraz z pakietem usług doradczych wspierających rozwój biznesu, o łącznej wartości 30 tysięcy złotych.


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy