Manager.Inwestycje.pl, czyli nowy serwis dla managerów

16-01-2011, 14:21

Najnowsze wieści ze świata finansów połączone ze sportem, motoryzacją i modą - to oferta serwisu Manager.Inwestycje.pl, skierowana do grona osób kierujących firmami, a także przedstawicieli wolnych zawodów.

W internecie nie brak serwisów poruszających tematykę gospodarczą. Szybki dostęp do najważniejszych informacji ze świata finansów, regulacji prawnych, a także raportów jest kluczowy dla zarządzających firmami. Ofertę w tym zakresie przygotowały wspólnie także serwis Inwestycje.pl oraz miesięcznik Manager. Z początkiem stycznia br. wystartował Manager.Inwestycje.pl.

Jego zawartość skierowana jest przede wszystkim do managerów zarządzających korporacjami, firmami oraz do przedstawicieli wolnych zawodów - prawników, lekarzy czy artystów. Grupa docelowa serwisu obejmuje także osoby aktywne zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym, które w sieci szukają nie tylko informacji gospodarczych, ale także wydarzeń kulturalnych, sportowych czy związanych z wypoczynkiem. Wszystko to mają znaleźć właśnie na stronie Manager.Inwestycje.pl.

Dużo uwagi poświęcone zostanie wybitnym managerom i ich koncepcjom zarządzania. Oprócz tego w serwisie znaleźć będzie można porady, jakie studia MBA wybrać, w jaki sposób zaplanować swoją karierę itp. Praca to jednak nie wszystko. Dlatego Manager.Inwestycje.pl informuje także o wszystkim, co odpowiada słowu "luksus", czyli najnowszych trendach w modzie, sporcie, wzornictwie czy motoryzacji.


Źródło: materiał nadesłany do redakcji

Warto przeczytać:

  Tematy pokrewne:  

  tag Manager.Inwestycje.pl
    
  znajdź w serwisie

  RSS  
  RSS  
  RSS - Wywiad
  Wywiad  
  RSS - Interwencje
  RSS - Porady
  Porady  
  RSS - Listy
  Listy  
  « Luty 2020»
  PoWtŚrCzwPtSbNd
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  242526272829