Leasing zasilaczy awaryjnych w 24h

30-07-2010, 12:07

Ever zaoferował leasing zasilaczy UPS na uproszczonych zasadach. Umowę można podpisać w ciągu 24 godzin od złożenia wniosku, a formalnościami zajmuje się handlowiec firmy Ever. Na uproszczonych zasadach leasingu zasilacze awaryjne mogą oferować także partnerzy polskiego producenta.

Na początku 2009 roku informowaliśmy w Dzienniku Internautów o leasingu sprzętu IT, który miał być lekarstwem na kryzys.

Sonda
Czy nadal opłaca się wynajmować sprzęt IT?
  • Tak
  • Nie
  • Nie mam zdania
wyniki  komentarze

Według danych firmy Grenkeleasing co dziesiąty przedsiębiorca w Polsce kupuje nowoczesne technologie na zasadach leasingu. Z kolei ponad dwie trzecie rodzimych firm płaci za sprzęt IT gotówką. Szybki spadek wartości tego rodzaju urządzeń powoduje, że zdecydowanej większości zainwestowanych w ten sposób pieniędzy nie da się odzyskać.

>> Czytaj też: Potrzeby kapitałowe przedsiębiorstw a dostępne formy finansowania

Zasilacz UPS Ever Powerline 33
fot. - Zasilacz UPS Ever Powerline 33
 W przypadku leasingu UPS-ów marki Ever nie jest wymagany wkład własny, dzięki czemu użytkownik może wejść w posiadanie urządzeń bez uszczuplania budżetu przedsiębiorstwa. Późniejsze raty leasingowe stanowią koszt uzyskania przychodu. Oczywiście użytkownik może także odliczyć od zobowiązań wobec fiskusa zawarty w nich podatek VAT.

- Dla klienta szczególnie istotny jest bardzo krótki czas trwania formalności, korzyści podatkowe i możliwość rozłożenia kosztów zakupu na długi okres - mówi Mariusz Piątkiewicz, Dyrektor ds. Handlu i Marketingu firmy Ever.

>> Czytaj też: Letni sezon burzowy - jak chronić sprzęt przed skutkami uderzeń piorunów

Leasing sprzętu IT, między innymi zasilaczy awaryjnych, pozwala na sprawne sfinansowanie inwestycji. Przedsiębiorstwo zatrzymuje własne środki obrotowe, a inwestycję spłaca w miesięcznych ratach, które w całości stanowią koszt uzyskania przychodu.


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
Tematy pokrewne:  

tag zasilaczetag UPStag leasingtag Ever
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Listy
Listy  
« Maj 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31