Kwietniowy Netcamp z Adobe

PATRONAT MEDIALNY 10-04-2011, 19:28

Fundacja Netcamp zaprasza w środę, 20 kwietnia o godz. 18 na kolejne spotkanie branży IT w Business Club Szczecin. Na spotkaniu dowiemy się, co jeszcze może nas zaskoczyć w IT i jakie trendy panują na rynku mobile, jak ugryźć analitykę internetową, aby efektywnie mierzyć ruch na stronie, czy prawo działa w wirtualnym świecie gier online oraz jakie znaczenie ma technologia w rozwijaniu mobilnego startupa. Gościem specjalnym będzie Adobe. Następnego dnia natomiast odbędą się szkolenia z analityki internetowej (Conversion) oraz tworzenia aplikacji mobilnych (Adobe).

Po prezentacjach organizatorzy zapraszają na branżowe dyskusje przy pizzy. Wymagana jest rejestracja na spotkanie i szkolenia. Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć, kto wybiera się na Netcampa, warto zapisać się na to wydarzenia na Facebooku. Zapisz się już dziś i zaproś swoich znajomych!

Agenda spotkania:

 1. Zrób zdjęcie i lepiej wydawaj swoje pieniądze - Arek Skuza, SaveUp.pl
  Arek opowie o swoim mobilnym startupie SaveUp, który zmienia sposób robienia zakupów. Wystarczy zrobić zdjęcie produktu, by aplikacja rozpoznała przedmiot i wyszukała, gdzie można kupić go najtaniej. Będzie też o znaczeniu technologii, ludzi, partnerów i wskaźników w startupie.

 2. Jak ugryźć analitykę internetową, czyli o efektywnej strategii mierzenia ruchu na stronie - Mariusz Michalczuk, Conversion
  Prezentacja będzie dotyczyła analityki internetowej - czym jest, jak jest postrzegana w oczach wielu ludzi. Mariusz opowie również, jak powinien wyglądać prawidłowo zaprojektowany proces analizy ruchu na stronie i podejmowania na tej podstawie właściwych decyzji dotyczących naszej obecności online.

 3. Magia i miecz - co może zostać skradzione w wirtualnym świecie? - Rafał Malujda, radca prawny
  Dynamiczny rozwój gier MMO/MMORPG online i innych wirtualnych przestrzeni sprawia, iż zasadne są pytania, czy prawo realnie obowiązuje w sieci, za jakie zachowania można odpowiadać karnie, czy można "ukraść" wirtualny miecz, tarczę i hełm? Ciekawym wątkiem są także prawa własności intelektualnej, a w szczególności prawo autorskie.

 4. Czy coś jeszcze może nas zaskoczyć w IT? - Tadeusz Chełkowski, Adobe
  Przegląd wybranych trendów IT, które zmieniają życie użytkowników i twórców projektów informatycznych, z perspektywy Adobe. Podczas prezentacji zostaną przedstawione technologie związane z tworzeniem Rich Internet Application, aplikacji  na urządzenia mobilne, przetwarzaniem procesów biznesowych oraz  zarządzaniem komunikacją z użytkownikami.  Motywem wiodącym prezentacji będzie demonstracja związku pomiędzy jakością komunikacji z użytkownikiem a sukcesem prowadzonego przedsięwzięcia. Prezentacja kierowana jest przede wszystkim do osób prowadzących firmy związane z rynkiem IT, szukających inspiracji do tworzenia nowych produktów lub usług.

Natomiast 21 kwietnia w Technoparku Pomerania odbędą się dwa szkolenia:

 • Wstęp do tworzenia aplikacji mobilnych przy użyciu narzędzi Adobe - Bartłomiej Soin, Adobe System Engineer
  Podczas szkolenia zaprezentowane zostaną metody i narzędzia umożliwiające sprawne tworzenie aplikacji na urządzenia mobile, takie jak smartfony i tablety.

 • Opracowanie i analiza KPI na potrzeby analityki internetowej - Mariusz Michalczuk, Chief Web Analyst, Conversion
  W warsztacie na podstawie case study uczestnicy wezmą udział w procesie tworzenia KPI (Key Performance Indicators) - od spotkania z przedstawicielami firmy do dobrania metryk i ich analizy. Na tej podstawie będziemy zastanawiali się, co można zrobić, jakie decyzje podjąć, aby poprawić omawiany serwis w wybranych aspektach.

Następny artykuł » zamknij

Facebook wejdzie do Chin?

Źródło: materiał nadesłany do redakcji
Tematy pokrewne:  

tag szkoleniatag spotkaniatag patronat DItag Netcamptag Adobe
  
znajdź w serwisie

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Listopad 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930