Inspiring Solutions 8 w Warszawie oraz Krakowie

PATRONAT MEDIALNY 07-03-2015, 11:21

Poszerzenie wiedzy z dziedziny IT, motywacja do realizacji marzeń oraz inspiracja do poszukiwania innowacji – oto co czeka uczestników Inspiring Solutions. Członkowie Samorządu Studentów Szkoły Głównej Handlowej oraz CEMS Club Warsaw już po raz ósmy zapraszają do wzięcia udziału w największej w Polsce studenckiej Konferencji poświęconej zastosowaniu IT w biznesie, odbywającej się w dniach 23-27 marca 2015 nie tylko jak zawsze w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, ale również po raz pierwszy na Politechnice Warszawskiej oraz w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Inspiring Solutions

Celem wydarzenia jest zainspirowanie uczestników do poszukiwania kreatywnych rozwiązań problemów biznesowych, co stanowi obecnie kompetencyjny wymóg dla menadżerów i analityków różnych działów biznesu, m.in. marketingu, zarządzania i sprzedaży.

Konferencja daje możliwość uczestnictwa w Panelu Dyskusyjnym, poruszającym najświeższą i najbardziej kontrowersyjną problematykę szeroko pojętej gałęzi IT oraz w warsztatach i case studies organizowanych przez naszych Partnerów – liderów branży. Będą one realizowane w ramach czterech ścieżek tematycznych:

  • Think BIG - Zarządzanie wielkimi przedsięwzięciami za pomocą innowacyjnych technologii. O tym, jak specjalistyczne narzędzia pomagają przetwarzać ogromne ilości danych, zamieniając je w informacje przydatne dla menadżerów.
  • Design & User Experience - Projektowanie nowych technologii oraz aplikacji z myślą o wrażeniach użytkownika podczas interakcji. O tym, jak stworzyć narzędzia nie tylko dobre, ale też praktyczne i intuicyjne w obsłudze.
  • Security - W dobie powszechnej informatyzacji kluczową rolę w działalności każdej organizacji odgrywa bezpieczeństwo IT. O nieustannych udoskonaleniach systemów zabezpieczających i ich wielkim znaczeniu w naszym codziennym funkcjonowaniu.
  • Smart Management - Optymalizacja umożliwiająca bardziej efektywne zarządzanie zasobami, ludźmi oraz projektami przy użyciu technologii informacyjnej. O tym, jak łatwe i efektywne może być usprawnienie procesów biznesowych na przykładach firm z różnych branż.

Niezwykle interesującymi elementami Konferencji będą również Inspiring Talks oraz Inspiring Startups, czyli dynamiczne wystąpienia ciekawych osób, których firmy, mimo młodego wieku swoich prezesów, osiągnęły duży sukces i obecnie są liderami swoich branż.

Inspiring Solutions

W jaki sposób wielkie przedsiębiorstwa mają przetwarzać ogromne ilości danych, by zamienić je w informacje przydatne dla menadżerów? Jak projektować aplikacje, by oprócz technicznej użyteczności były też praktyczne, ładne i intuicyjne w obsłudze? Jak udoskonalać systemy zabezpieczające dane? Jak usprawnić zarządzanie zasobami, ludźmi oraz projektami przy użyciu technologii informacyjnej?

Te i wiele innych zagadnień czekają na kreatywne rozwiązania, a innowacje potrzebne są wszędzie! Może to właśnie Ty zainspirujesz się podczas Inspiring Solutions?

Więcej informacji i rejestracja uczestników (od 15 marca): www.inspiringsolutions.pl

Martyna Rafalska

Inspring Solutions


Tematy pokrewne:  

tag Warszawatag SGHtag patronat DItag Inspiring SoluTions
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Grudzień 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031