GoldenLine udostępnia wideokonferencje

12-08-2009, 19:45

GoldenLine uruchamia możliwość organizacji spotkań w czasie rzeczywistym przez sieć. Oficjalna próba konferencji, przeprowadzona dziś, 12 sierpnia 2009 r., podczas warsztatów z zakresu mikroblogingu, została zakończona powodzeniem.

GoldenLine rozszerza możliwości komunikacji wewnątrz serwisu, umożliwiając organizację wideokonferencji online swoim użytkownikom. Uruchomienie nowej funkcji jest wynikiem współpracy z firmą TransmisjeOnline.pl, specjalizującą się w rozwiązaniach do komunikacji biznesowej przez internet.

- Teraz, za każdym razem, kiedy ktoś z użytkowników będzie organizował jakieś wydarzenie publiczne, event, konferencję czy po prostu spotkanie biznesowe, będzie mógł zaprosić do uczestniczenia w nim na żywo przez internet dowolną ilość osób – tłumaczy korzyści spotkań online Mariusz Gralewski, prezes GoldenLine.

TransmisjaOnline - po raz pierwszy w sieci
fot. - TransmisjaOnline - po raz pierwszy w sieci
Dziś po raz pierwszy przeprowadzono otwarte spotkanie online. Użytkownicy GoldenLine uczestniczyli na żywo w warsztatach Mikrobloging w instytucjach finansowych, organizowanych przez Bankier.pl oraz Forum Komunikacji Finansowej w ramach jednego z projektów fundacji InternetPR. Warsztaty skierowane były głównie do PR-owców instytucji finansowych, przedstawicieli mediów, blogerów i zainteresowanych tematyką mikroblogów.

Warsztaty odbyły się 12 sierpnia br. o godz. 16:15 w sali notowań warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych. Dzięki nowo wdrożonej usłudze GoldenLine - spotkaniom wideo online - można było uczestniczyć w tym wydarzeniu na żywo, będąc fizycznie w dowolnym innym miejscu.

Szczegółowe informacje na temat warsztatów i prelegentów dostępne są na stronie PoRobocie.pl. Udział w warsztatach był bezpłatny.


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Grudzień 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031