GG 10 już dla wszystkich

19-11-2009, 15:43

Producent Gadu-Gadu udostępnił GG 10 dla wszystkich internautów. Wspólne oglądanie zdjęć, śledzenie znajomych, słuchanie muzyki, granie online, polecanie sobie ulubionych piosenek – to niektóre z nowych możliwości GG 10.

Najnowsze Gadu-Gadu można pobrać ze strony komunikator.gadu-gadu.pl (lub www.GG10.pl). Jednocześnie zakończono zamknięte testy komunikatora. Udostępniona dzisiaj wersja testowa przeznaczona jest na system Windows. W najbliższych miesiącach zostaną wydane wersje GG 10 także na inne systemy: Mac OS X i Linux.

Nowe możliwości GG 10:

 • Gadu Foto – galerie zdjęć,
 • awatary – tworzenie własnych awatarów (z pliku, kamerki, kreatora centrumawatarow.pl),
 • gry online – wspólne granie przez komunikator,
 • GG Live – obserwowanie na bieżąco znajomych, ich aktywności,
 • rozbudowane archiwum rozmów (archiwum rozmów, które przechowuje wszystkie przeprowadzone rozmowy, także głosowe, wideo, jak i przesłane pliki - użytkownik może je w dowolnej chwili wykasować),
 • wirtualne prezenty, obdarowywanie się przez użytkowników,
 • nowy odtwarzacz radia Open.FM, polecanie sobie ulubionych piosenek,
 • portal gadu-gadu.pl – wiadomości z kraju i ze świata prosto w komunikatorze,
 • rozbudowany hoover (po najechaniu myszką na kontakt),
 • konto Gadu-Gadu – wygodne do rozliczeń (przydatne m.in. przy GaduAIR i innych usługach),
 • integracja z innymi usługami i serwisami społecznościowymi (MojaGeneracja.pl, Bliziutko.pl, Pykam.pl, GaduFoto.pl, MEGASlownik.pl, GaduDodatki.pl, zRodziną.pl, Infobot.pl, Ściągi, NakreceniEksperci.pl, Zamawianka.pl, Fora.pl).

GG 10 to także duży krok komunikatora w kierunku usług opartych o przeglądarkę internetową. Coraz więcej opcji w komunikatorze jest dostępnych za pomocą wbudowanej przeglądarki stron WWW (Webkit) lub za pomocą domyślnej, ustawionej przez użytkownika.

Nowością jest automatyczny import i eksport listy kontaktów GG na serwer. Jeśli dodamy kontakt do GG np. na komputerze w pracy, to po przyjściu do domu pojawi się on automatycznie na liście kontaktów naszego GG.

W GG 10 zastosowano też szyfrowanie profilu. Profil użytkownika może być szyfrowany innym hasłem niż to przypisane do numeru GG.

Użytkownicy najnowszej wersji GG 10 nie będą również musieli pilnować aktualizacji programu – komunikator sam ich powiadomi, gdy tylko pojawi się najnowsza wersja. Wówczas jednym kliknięciem użytkownik będzie mógł szybko zaktualizować komunikator do nowej wersji.

Nowy komunikator można obejrzeć na filmie w serwisie YouTube.

>>> Czytaj: Numery GG: wieczne i dla oficjalnej wersji


Źródło: GG Network
Tematy pokrewne:  

tag komunikatorytag GG10tag GG Networktag Gadu-Gadu
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031